Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Oświadczenie wydawcy serwisu goniec.pl
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 25.01.2022 20:53

Oświadczenie wydawcy serwisu goniec.pl

Oświadczenie

Iberion sp. z o.o. wydawca portalu Goniec.pl, wraz z innymi podmiotami padł ofiarą oszustwa. Spółka stanowczo odcina się od zmanipulowanych treści udostępnionych w licznych publikacjach prasowych oraz na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie, która również padła ofiarą oszustów. 28 grudnia w artykule Jana Kietlińskiego opublikowanego na łamach goniec.pl, ujawniliśmy, że wizerunek znanych gwiazd został wykorzystany do promocji platform, które obiecują szybki zarobek poprzez wejście na rynek kryptowalut. Po naszej publikacji, podszywający się pod celebrytów przestępcy podpisali fałszywe artykuły nazwiskiem Marii Glinki, redaktorki naszego serwisu.

Dziennikarka w sposób oczywisty nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi treściami, a jej dane również zostały wykorzystane w sposób bezprawny.

Stanowczo odcinamy się od treści prezentowanych na wspomnianych stronach i oświadczamy, że redaktorka portalu goniec.pl nie są ich autorką. Swoich praw będziemy dochodzić od oszustów zarówno na drodze karnej jak i cywilnej. Maksymilian Tomanek, członek zarządu Iberion sp. z o.o.

Tagi: