Goniec.pl > Wiadomości > Wybuch i pożar w restauracji. Niedawno przeszła "Kuchenne rewolucje"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.08.2023 15:37

Wybuch i pożar w restauracji. Niedawno przeszła "Kuchenne rewolucje"

straż pożarna wybuch Magda Gessler
OSP Chludowo; Bistro Kolorowe Wazy

Wybuch w restauracji pod Poznaniem. W Bistro Kolorowe Wazy, gdzie rewolucję przeprowadziła Magda Gessler, eksplodowała butla z gazem. Ranna została jedna osoba, to kucharz. Właściciele wielkopolskiej restauracji opublikowali komentarz.

Wybuch butli z gazem w Bistro Kolorowe Wazy, była tam Magda Gessler

W podpoznańskiej restauracji Bistro Kolorowe Wazy zaroiło się od służb. Wcześniej po okolicy rozniósł się głośny huk, a w budynku doszło do wybuchu.

W restauracji Bistro Kolorowe Wazy w Biedrusku doszło do wybuchu butli z gazem. Strażacy zostali poinformowani o tym wypadku po godzinie 12. Potwierdził to dyżurny wielkopolskiej PSP w rozmowie z PAP. Na miejscu wybuchł pożar.

Tragiczny wypadek pod Oświęcimiem. Relacje świadków, nowe ustalenia

Poszkodowana została jedna osoba, to kucharz

Wybuch butli z gazem w restauracji, która jakiś czas temu przeszła “Kuchenną rewolucję” pod okiem Magdy Gessler to dla właścicieli prawdziwy cios. Najważniejsze jest jednak, że nikt nie zginął.

Ostatecznie poszkodowana została tylko jedna osoba. - Jedna osoba - kucharz - została zabrana do szpitala - przekazał dyżurny wielkopolskiej PSP. Mężczyzna przebywał w kuchni, gdzie doszło do eksplozji.

Dym unoszący się nad restauracją Bistro Kolorowe Wazy widać było z daleka. Klienci z niepokojem patrzyli na ogień opanowujący budynek. Strażacy pracujący na miejscu uspokoili jednak, że nie doszło do dużych zniszczeń. Właściciele podpoznańskiej restauracji tuż po wybuchu butli z gazem opublikowali wpis na Facebooku.

Bistro Kolorowe Wazy zamknięte do odwołania, właściciele potwierdzili

Właściciele restauracji w Biedrusku, gdzie doszło do wypadku, potwierdzili, że na razie Bistro Kolorowe Wazy pozostanie zamknięte. - Drodzy Goście, z Przykrością informujemy iż w Naszym ukochanym Bistro Kolorowe Wazy doszło dzisiaj do pożaru, na miejscu obecnie walczy straż pożarna, na szczecie nikomu nic się nie stało ale jesteśmy zmuszeni zamknąć restauracje do odwołania. Jesteśmy w szoku, bardzo nam przykro, przepraszamy wszystkich Gości którzy mieli dzisiaj u Nas rezerwację, liczymy na wyrozumiałość (pisownia oryginalna - przyp. red.) - czytamy we wpisie. Klienci zalali profil komentarzami.

- Jechaliśmy właśnie z nad morza, aby pierwszy raz zawitać do Was… podjechaliśmy pod lokal, a tam policja zabezpieczała już teren. Bardzo nam przykro.. trzymamy kciuki za szybką odbudowę - czytamy w jednym z komentarzy. - Widzieliśmy z okna wybuchy... bardzo nam przykro! Trzymajcie się, wierzymy, że jeszcze będzie pięknie - dodała inna internautka. Pojawiły się głosy, iż część klientów gotowa jest zrzucić się na odbudowę zniszczonej restauracji.

Przed “Kuchennymi rewolucjami” Magdy Gessler Bistro Kolorowe Wazy nazywało się Czterej Pancerni. Restauracja z Biedruska pojawiła się w 2. odcinku 26. sezonu hitu TVN, a sama rewolucja odbyła się pod koniec 2022 r.

Źródło: epoznan.pl, PAP, goniec.pl