Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wielkopolskie. Trwają poszukiwania 15-letniej Mariki Stróżyk. Dziewczyna wyszła z domu i ślad po niej zaginął
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.07.2022 14:59

Wielkopolskie. Trwają poszukiwania 15-letniej Mariki Stróżyk. Dziewczyna wyszła z domu i ślad po niej zaginął

zaginiona
koscian.policja.gov.pl

Policja poszukuje zaginionej 15-letniej Mariki Stróżyk, która zaginęła przed sześcioma dniami. Nastolatka opuściła miejsce zamieszkania i nie poinformowała nikogo, gdzie się wybiera. Najbliżsi są zrozpaczeni.

Wszyscy żyją nadzieją na jakąkolwiek informację o miejscu pobytu Mariki. Służby zdecydowały się upublicznić fotografie zaginionej, które mogą ułatwić jej identyfikację.

Marika Stróżyk zaginęła

To był kolejny słoneczny dzień w gminie Czempiń. 19 lipca ok. godz. 11. Marika Stróżyk przebywała sama w domu. Zdecydowała się wziąć swój rower - czarną damkę i wybrać się w drogę.

15-latka miała ze sobą wielokolorowy plecak i dokumenty. Nie pozostawiła żadnej wiadomości, w której mogłaby poinformować swoich bliskich, gdzie się wybiera. Rodzina zastała pusty dom.

W godzinach wieczornych Marika była jeszcze widziana w Czempinie, ale wkrótce zaginął po niej wszelki ślad. Zaniepokojeni najbliżsi zdecydowali się zawiadomić policję. Rozpoczęły się poszukiwania.

Dziś mija już szósty dzień, odkąd dziewczyna dała o sobie znać. Zrozpaczeni przyjaciele i rodzina nie tracą nadziei i wciąż poszukują. Służby zdecydowały się na kolejne kroki i opublikowały wizerunek zaginionej.

Jak wygląda Marika Stróżyk?

Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Kościanie dowiadujemy się, że Marika Stróżyk mierzy 168 cm. Choć ma zaledwie 15 lat, służby zaznaczają, że optycznie może sprawiać wrażenie osiemnastolatki.

koscian.policja.gov.pl
koscian.policja.gov.pl
koscian.policja.gov.pl
koscian.policja.gov.pl

Jest szczupłą ciemną blondynką o włosach do ramion. Jej znakami charakterystycznymi są dwa tatuaże. Jeden, znajdujący się na środkowym palcu lewej dłoni to krzyż. Drugi, przedstawiający dinozaura, zdobi kostkę nastolatki.

Służby proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej. Jakiekolwiek informacje na temat możliwego pobytu dziewczyny należy zgłaszać na Komendę Powiatową Policji w Kościanie (tel. 47 77 26 211) lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: