Goniec.pl > Wiadomości > Wielkopolskie. Dwie osoby nie żyją w dwóch nieodległych miejscowościach. Trwa policyjna obława
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 29.03.2023 22:06

Wielkopolskie. Dwie osoby nie żyją w dwóch nieodległych miejscowościach. Trwa policyjna obława

policja
Policja

Niepokojące doniesienia z woj. wielkopolskiego. Z informacji, do których dotarł portal poznan.naszemiasto.pl, najpierw w Muchocinie pod Międzychodem, a potem także w Międzychodzie miało dojść do podwójnego morderstwa. Trwa policyjna obława na młodego mężczyznę podejrzewanego o zbrodnie. 

Szokujące czyny w wielkopolskim

Informacje, które ujrzały światło dzienne są ograniczone. Na ten moment jedynie wiadomo, że do szokujących czynów doszło w środę, 29 marca późnym popołudniem. RMF 24, poinformował, że policja otrzymała zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego. Na miejscu znaleziono ciało 42-latka z ranami kłutymi.

 

 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Najpierw zabił, później podpalił?

Jak z kolei podaje lokalny portal poznan.naszemiasto.pl, młody mężczyzna miał wejść do jednego z mieszkań w bloku w Muchocinie pod Międzychodem i tam zabić nożem innego mężczyznę. Podejrzany miał następnie podpalić mieszkanie i uciec ukradzionym samochodem.

Pożar w jednym z tamtejszych mieszkań potwierdza st. kpt. Krzysztof Grześkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie. - Dostaliśmy wezwanie do pożaru w jednym z z mieszkań w Międzychodzie. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów JRG Międzychodzie, OSP Międzychód, OSP Kamionna i OSP Łowyń. Na miejsce przyjechał także zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie, bryg. Roman Grzebieta. Po ugaszeniu pożaru nasze działania się zakończyły - mówi mundurowy w rozmowie z lokalnym portalem.

 

Drugie morderstwo

Jak dowiadujemy się z informacji udostępnionych przez poznański portal, potencjalny sprawca miał przedostać się następnie do Międzychodu, gdzie doszło do drugiego morderstwa w jednym z mieszkań przy ulicy 3 maja. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły szokującej sprawy, policja prowadzi intensywne czynności mające na celu lokalizację i zatrzymanie potencjalnego sprawcy szokujących czynów. 

Źródło: poznan.naszemiasto.pl/ RMF24