Goniec.pl > Polska > Warszawa: kobieta spadła z balkonu. Wcześniej słychać było dźwięk tłuczonego szkła
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 18.05.2022 11:48

Warszawa: kobieta spadła z balkonu. Wcześniej słychać było dźwięk tłuczonego szkła

warszawa policja
Komenda Stołeczna Policji

Warszawa: policja musiała interweniować w jednym z mieszkań w Śródmieściu. Sąsiedzi donosili o wielkiej awanturze oraz o zwisającej z balkonu zakrwawionej kobiecie. Okazało się, że w sprawie chodziło także o narkotyki.

- Z relacji sąsiadów wynikało, że z jednego z mieszkań słychać głośne krzyki, dźwięk tłuczonego szkła, a z poręczy balkonu na pierwszym piętrze ma zwisać młoda kobieta - brzmiała relacja śródmiejskiej policji.

Warszawa: kobieta spadła z balkonu. Wcześniej słychać było dźwięk tłuczonego szkła

Warszawska policja ze Śródmieścia otrzymała wezwanie do jednego z mieszkań, którego mieszkańcy mieli zakłócać spokój w godzinach nocnych. Sprawa okazała się o wiele bardziej skomplikowana niż mogłaby wyglądać na pierwszy rzut oka.

Ze względu na relację sąsiadów, z której wynikało, że zakrwawiona młoda kobieta zwisała z poręczy balkonu, funkcjonariusze popędzili czym prędzej na miejsce. Kiedy policjanci pojawili się na miejscu, kobieta stała już na ziemi otoczona świadkami zdarzenia. 19-latce udzielono pomocy przedmedycznej, a policjanci wezwali na miejsce pogotowie.

Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, zastali w nim 19-letniego mężczyznę, który był partnerem kobiety. Oświadczył, że doszło do kłótni, po której jego dziewczyna uderzyła kilkukrotnie głową w lustro, a następnie próbowała skoczyć z balkonu.

W mieszkaniu unosił się zapach marihuany. Policjanci znaleźli na miejscu przechowywanych 50 gramów środka odurzającego. Mieszkańcy zostali aresztowani pod zarzutem posiadania nielegalnych substancji. Grozi im do trzech lat więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl