Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > W "Teleexpressie" zadebiutuje nowy prowadzący. Zażartował z posłanki PiS
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 17.02.2024 12:36

W "Teleexpressie" zadebiutuje nowy prowadzący. Zażartował z posłanki PiS

Bartosz Cebeńko
"Wydarzenia" Polsat (screen)

Już dziś, w sobotę 17 lutego na antenie "Teleexpressu" zadebiutuje nowy prowadzący, znany widzom m.in. z Polsatu. Obecnie dziennikarz występuje na antenie TVP Info, a już niebawem na stałe dołączy do Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej. Nowy gospodarz "Teleexpressu" komentując swój debiut, wyraźnie zakpił z niedawnych słów posłanki PiS.

Nowy prowadzący "Teleexpressu" zadebiutuje już w sobotę

Już dziś jako gospodarz "Teleexpressu" widzów TVP powita Bartosz Cebeńko, wcześniej związany głównie z informacyjnymi kanałami Polsatu.

Do Telewizji Polskiej trafił w ostatnich miesiącach wraz z innymi dziennikarzami m.in. Wioletą Wrambą czy Piotrem Jędrzejakiem. Do tej pory Cebeńko pojawiał się na antenach TVP Info, jednak już w sobotę 17 lutego po raz pierwszy powita widzów jako prowadzący "Teleexpressu", uzupełniając tym samym dotychczasową ekipę prowadzących serwisu: Macieja Orłosia i Aleksandrę Kostrzewską

Rewolucja w TVP. Zaskakujące zmiany w "Teleexpressie" i "19:30"

Bartosz Cebeńko komentuje swój debiut i nawiązuje do słów posłanki PiS

Bardzo szerokim echem w ostatnim czasie odbiły się słowa posłanki PiS Teresy Pamuły, która zarzuciła Maciejowi Orłosiowi, że się "postarzał". Do tych słów nawiązał Bartosz Cebeńko, komentując swój debiut w roli prowadzącego "Teleexpressu".

ZOBACZ: Klamka zapadła. Jest decyzja TVP w sprawie Przemysława Babiarza

Nie chcę konkurować z Maćkiem Orłosiem, ale może moja obecność uspokoi niektóre posłanki. Ciężko będzie mi zarzucić, że jestem za stary. Warto jednak dodać, że doświadczenie Maćka jest cenne nie tylko dla niego - my młodsi, mamy się od kogo uczyć - zaznacza Bartosz Cebeńko.

Bartosz Cebeńko nowym prowadzącym "Teleexpressu"

Bartosz Cebeńko przed swoim debiutem w roli gospodarza serwisu informacyjnego TVP podkreśla, że "presja i odpowiedzialność są duże, bo program jest legendarny tak jak jego prowadzący".

ZOBACZ: Były "paskowy" TVP przerwał milczenie. “Smród się za mną ciągnie”

Witamy Bartka na pokładzie. Z jego entuzjazmem, doświadczeniem i młodością „Teleexpress” ma szansę zyskać jeszcze większą widownię. Cieszę się, że mamy tak różnorodny i uzupełniający się zespół prezenterów najpopularniejszego programu informacyjnego Telewizji Polskiej - podkreśla Danuta Dobrzyńska-Schimmer, kierowniczka redakcji "Teleexpressu".

 

Źródło: TVP

Tagi: TVP