Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami. Same hity, trzeba się spieszyć
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 18.05.2023 20:36

Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami. Same hity, trzeba się spieszyć

Biedronka
Goniec

Już od piątku 19 maja, w sieciach sklepów Biedronka czekają na nas kolejne promocje i interesujące rabaty. Warto zerknąć na nasze propozycje, bowiem można naprawdę sporo zaoszczędzić. Atrakcyjne oferty obowiązują praktycznie na wszystkie kategorie produktów.

Biedronka z kolejnymi promocjami. Tylko w piątek możemy sporo zaoszczędzić na cukrze

Biedronka przygotowała dla swoich klientów nie lada gratkę. Zdecydowanie taniej możemy kupić wiele produktów, między innymi spora oszczędność tyczy się cukru. W piątek, 19 maja, kupując pięć opakowań cukru zapłacimy za jedno opakowanie tylko 3,99 zł. Przypomnijmy, że cena regularna to obecnie 5,99 zł. Wszystko oczywiście z kartą Moja Biedronka. Oferta obowiązuje tylko w piątek i obejmuje każdy rodzaj cukru, więc trzeba się spieszyć. Oszczędzamy aż 33%.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Biedronka dba o portfele Polaków. W sobotę ser taniej aż o 42%

Biedronka wśród wielu rabatów i okazyjnych cen, przygotowała również obniżkę sera żółtego. Kupując go wyłącznie w sobotę – 20 maja – zapłacimy aż o 42% mniej niż standardowo. Pojutrze z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, za ser żółty gouda w plastrach Światowid (1kg) zapłacimy 15,99 a nie 27,99. Limit to oczywiście jedno opakowanie na kartę. 

Biedronka. Wiele atrakcyjnych promocji od czwartku do soboty

Biedronka przygotowała dla Polaków poza wyżej wymienionymi, jeszcze kilka naprawdę atrakcyjnych promocji, które obowiązują już dłużej niż te na cukier i ser. Od czwartku 18 maja, do soboty 20 maja możemy kupić w bardzo okazyjnych cenach między innymi: wszystkie wędliny w plastrach Kraina Wędlin – drugi produkt tańszy o 80%, wafelek Prince Pollo XXL 50 gram, kupując cztery zapłacimy za jednego tylko 1,19 zł – to o 28% taniej. Dodatkowo w bardzo okazyjnej cenie od czwartku do soboty będzie też woda Muszynianka. Kupując minimum cztery butelki gazowanej lub niegazowanej wody – dwie kolejne otrzymamy gratis. 

Wśród wielu innych przecenionych produktów w najbliższych dniach (18-20 maja), możemy wymienić jeszcze między innymi: ziemniaki, podudzia z kurczaka, proszek do prania E, borówkę amerykańską czy mleko. Wszystkie promocje oczywiście z kartą Moja Biedronka.

 

Źródło: Biedronka