Goniec.pl > Wiadomości > W krzakach za parkingiem znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu policja i prokuratura
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 03.06.2023 07:46

W krzakach za parkingiem znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu policja i prokuratura

Policja
Pixabay/@AndrzejRembowski

Do makabrycznego odkrycia doszło w krzakach przy ulicy Kościelnej w Wołominie. Niedaleko parkingu strzeżonego znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano służby i zabezpieczono teren. Prokuratura bada sprawę. Nieoficjalnie mówi się o morderstwie.

Wołomin. Ciało mężczyzny znalezione w pobliskich krzakach

Do tragicznego odkrycia doszło przy ulicy Kościelnej w okolicach numeru 68, tuż za strzeżonym parkingiem, gdzie znaleziony ciało około 60-letniego mężczyzny.

Policja zabezpieczyła teren, wezwano techników kryminalnych i specjalistów, których praca na miejscu trwała kilka godzin. Zebrano wszystkie możliwe ślady. Sprawą zajęła się już prokuratura, która będzie ustalać szczegóły zdarzenia.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Makabryczne odkrycie w Wołominie. Policja potwierdza

Policja potwierdziła odnalezienie ciała mężczyzny, jednak na chwilę obecną nie zdradza więcej szczegółów tego tajemniczego zdarzenia. Wiadomo, że okoliczne łąki były świadkami częstych libacji alkoholowych. 

- Potwierdzam, że zostało odnalezione ciało mężczyzny. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Póki co nie możemy mówić o szczegółach - powiedziała mł. asp. Monika Kaczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie portalowi wwl112.PL

Nieoficjalnie: mogło dojść do zabójstwa

Według ustaleń dziennikarzy wołomińskiego serwisu wwl112.pl najprawdopodobniej doszło do zabójstwa z użyciem ostrego narzędzia. 

- Według wstępnych ustaleń na miejscu libacji alkoholowej doszło do kłótni. W pewnym momencie młody mężczyzna wyciągnął nóż i ugodził 63 - latka w okolice gardła. Ofiara zmarła na miejscu. Śledczy ustalili już tożsamość podejrzanego, który oddalił z miejsca przestępstwa. Wiadomo również, że policja odnalazła scyzoryk, który posłużył za narzędzie zbrodni. Zatrzymanie sprawcy to prawdopodobnie już tylko kwestia czasu – czytamy na portalu.

Źródło: wwl112.pl