Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Warszawa > Turniej piłkarski Pucharu Rembertowa tuż tuż. Czasu na zapisy coraz mniej, są cenne nagrody
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.05.2022 11:38

Turniej piłkarski Pucharu Rembertowa tuż tuż. Czasu na zapisy coraz mniej, są cenne nagrody

Puchar Rembertowa
Puchar Rembertowa/materiały promocyjne

Zawody o Puchar Rembertowa rozpoczną się już 11 czerwca. Czasu na zapisanie swojej drużyny do turnieju jest więc coraz mniej. Do wygrania są cenne nagrody, a podczas wydarzenia z pewnością nie zabraknie emocji.

Niezwykłe sportowe wydarzenie przyciągnie zarówno utalentowanych piłkarzy, jak i spragnionych wrażeń kibiców. To prawdziwe warszawskie święto piłki nożnej.

Puchar Rembertowa już wkrótce!

Turniej piłkarski, którego organizatorem jest Projekt Rembertów, wystartuje już 11 czerwca. Wziąć ma w nim udział 16 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie Akademii Sztuki Wojennej przy ul. Frontowej 1 w Warszawie.

Puchar Rembertowa
Puchar Rembertowa

Zawody mają odbywać się w kategorii open, a udział w nich mogą wziąć osoby, które ukończyły 16. rok życia. Mecze grupowe trwać mają po 12 minut, natomiast każdy z finałów - kwadrans.

Sędziować mecze będą profesjonalni arbitrzy, wywodzący się z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a na zwycięzców czekają wyjątkowe wyróżnienia. Trzy pierwsze drużyny otrzymają medale oraz nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy turnieju otrzymają Puchar Rembertowa, a dodatkowo przyznane zostaną również statuetki i nagrody dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz króla strzelców.

Zapisz swoją drużynę, zanim będzie za późno

Drużyny przystępujące do turnieju o Puchar Rembertowa mogą składać się maksymalnie z dziesięciu zawodników, a podczas każdego z meczy występować będzie sześciu z nich oraz bramkarz.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, pod numerem 509 199 906 lub za pośrednictwem e-maila: [email protected]. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest >>TUTAJ<<

Zawody objęte są ochroną medyczną, a każda z drużyn zaopatrzona zostanie w zapas wody. Warto się jednak pospieszyć - termin nadsyłania zgłoszeń mija z dniem 4 czerwca, a liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału w turnieju Pucharu Rembertowa wynosi 300 zł - po uiszczeniu opłaty drużyna zostaje oficjalnie zgłoszona do rozgrywki. Warto pamiętać jednak, że decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 8 rano. Goniec.pl jest jego patronem medialnym. Warto przybyć i poczuć oszałamiające emocje towarzyszące niezwykłemu sportowemu świętu rozgrywającemu się na warszawskiej ziemi.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: Rembertów