NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek w Bogorii, 19-letnia kobieta uderzyła w drzewo
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 27.09.2023 11:22

Tragiczny wypadek w Bogorii, 19-letnia kobieta uderzyła w drzewo

wypadek
PSP Staszów

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w nocy z wtorku na środę (26-27 września) w miejscowości Bogoria (woj. świętokrzyskie). Kierująca samochodem osobowym 19-letnia kobieta uderzyła w drzewo. 

Nocny wypadek w Bogorii

Do wypadku doszło w nocy z 26 na 27 września w miejscowości Bogoria w powiecie staszowskim. Służby otrzymały tuż przed północą wezwanie do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Staszowskiej.

Pierwsze informacje wskazywały na to, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Po dojeździe strażaków na miejsce wypadku okazało się, że auto leży na boku, a poza pojazdem znajduje się młoda kobieta.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Bogoria. 19-latka uderzyła w drzewo

Jak poinformowała w komunikacie policja, młoda kobieta z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letnia mieszkanka gminy Bogoria, kierująca samochodem osobowym marki ford, z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo - poinformowała asp. Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Śmiertelny wypadek w Bogorii. 19-latka nie żyje

Jak poinformowała oficer prasowa, kobieta w wyniku wypadku została ciężko ranna. Poszkodowana była nieprzytomna. Pomimo podjętej od razu na miejscu zdarzenia akcji reanimacyjnej, jej życia nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon.

Policja w najbliższym czasie będzie wyjaśniać szczegóły tego zdarzenia. Wiadomo, że 19-latka była mieszanką gminy Bogoria.

kpp w staszowie.png
KPP w Staszowie