Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Pomorskie: Tragedia w gminie Sierakowice. W pożarze zginął 84-letni mężczyzna
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 23.10.2022 20:26

Pomorskie: Tragedia w gminie Sierakowice. W pożarze zginął 84-letni mężczyzna

84-letni mężczyzna stracił życie w płomieniach
PSP Konin (zdjęcie ilustracyjne)

Pomorskie. W jednym z domów w gminie Sierakowice doszło do pożaru, w wyniku którego zginął mężczyzna w wieku 84 lat. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Pomorskie: W wyniku pożaru zginął 84-latek

W sobotę, 22 października 2022 roku w jednym z domów w Tuchlinie (gmina Sierakowice) w województwie pomorskim wybuchł pożar.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 84-letni mężczyzna. Tragiczną informację przekazała dziś policja z Kartuz.

- Przed godz. 12:00 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na parterze budynku mieszkalnego w Tuchlinie w gminie Sierakowice jest zadymienie i mogło dojść do pożaru - poinformowała oficer prasowa KPP w Kartuzach sierż. Aldona Domaszk.

Z informacji przekazanych przez oficer prasową wynika, że na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratunkowe i patrol policji. W domu znajdowało się ciało 84-letniego mężczyzny.

Sierżant Aldona Domaszk dodała, że według ustaleń funkcjonariuszy pożar wybuchł w kuchni. Kiedy wezwane służby pojawiły się na miejscu, ogień zgasł samoistnie lub został już ugaszony. - Na miejscu technik policyjny wykonał oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację - powiedziała Aldona Domaszk.

Przyczyna pożaru nie została jak dotąd ustalona. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy oraz biegli z zakresu pożarnictwa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach

Tagi: Pożar