Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia Pomorzu. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje kobieta
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 16.04.2024 11:17

Tragedia Pomorzu. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje kobieta

wypadek
fot. Komenda Powiatowa Policji w Pucku

Do wielkiej tragedii doszło we wtorkowy poranek na trasie Dębki - Odargowo w województwie pomorskim. Samochód osobowy prowadzony przez kobietę wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, ale pomimo wysiłku ekipy ratunkowej życia kierującej nie udało się uratować. 

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Nie żyje kobieta

Według ustaleń policji do zdarzenia doszło w okolicach godziny 3:30 nad ranem. Samochód osobowy wypadł z łuku na trasie Dębki - Odargowo i z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem kobieta zmarła na miejscu. 

Jak dowiedział się redaktor Goniec.pl, przyczyny wypadku wciąż są ustalane, natomiast według wstępnych ustaleń policji, kobieta nie zachowała należytej ostrożności na zakręcie. 

Zabójstwo na Pomorzu. Policja prowadzi obławę za 43-latkiem

Dramatyczny wypadek na Pomorzu. Nie żyje kobieta

Na miejscu wypadku czynności prowadzi teraz grupa dochodzeniowo-śledcza policji, technik kryminalistyki oraz prokurator z prokuratury rejonowej w Pucku. Trwa także ustalanie tożsamości ofiary tragicznego wypadku. 

Pogoda niebezpieczna dla kierowców

W wyniku załamania pogody niemal w całym kraju, kierowcy nawet na znanych sobie drogach powinni zachować szczególną ostrożność. Drogi są śliskie, a w wielu przypadkach mogą być zablokowane przez powalone wiatrem drzewa.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 1. stopnia przed burzami. Dotyczy ono województw mazowieckiego, zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Możliwe są burze, opady deszczu, a nawet śniegu i gradu.