Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dramatyczny wypadek na Podlasiu. Siła uderzenia była tak duża, że 12-latek wypadł z samochodu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 26.07.2022 14:28

Dramatyczny wypadek na Podlasiu. Siła uderzenia była tak duża, że 12-latek wypadł z samochodu

podlasie wypadek
OSP Perlejewo

Dramatyczny wypadek na Podlasiu. W okolicach Ciechanowca dachował samochód - siła uderzenia była tak wielka, że z pojazdu wypadł 12-letni chłopiec. Badane są okoliczności tego zdarzenia. Dokładnie nie wiadomo, dlaczego kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Według znajdujących się na miejscu służb, od 52-letniego kierowcy czuć było alkohol. Pobrano od niego krew, by stwierdzić, czy podczas jazdy nie był pod wpływem.

Dramatyczny wypadek na Podlasiu. Siła uderzenia była tak duża, że 12-latek wypadł z samochodu

Gorące lato i niemal pusta droga na trasie między miejscowościami Czaje-Bagno (gm. Ciechanowiec) i Stare Sypnie (gm. Grodzisk) na Podlasiu. Jechał tamtędy w tym czasie tylko czerwony samochód marki opel - prowadził go 52-letni kierowca, a na siedzeniu pasażera jechał 12-letni chłopiec.

Nagle, nie wiadomo dlaczego, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na pobocze, a samochód stracił przyczepność. Auto wybiło się mocno i spadło na dach.

Do zdarzenia doszło 25 lipca ok. godziny 15:00. Wtedy służby otrzymały zgłoszenie i natychmiast pojechały na miejsce, by sprawdzić, co się stało.

Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł mały, 12-letni pasażer. Na miejscu niedługo później zjawiły się służby - przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, by zabrać dziecko z miejsca zdarzenia i zawalczyć o jego życie w szpitalu w Białymstoku.

Według funkcjonariuszy, od 52-letniego mężczyzny czuć było alkohol. Zabrano go na badania krwi, by sprawdzić, czy rzeczywiście wsiadł za kółko pod wpływem.

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku i co spowodowało, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Wszystkie wątki zostaną dokładnie prześledzone przez lokalną policję.

podlasie wypadek 1
OSP Perlejewo
podlasie wypadek 2
OSP Perlejewo
podlasie wypadek 3
OSP Perlejewo

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl