Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tajemnicza ukochana Kaczyńskiego. Kim jest niespełniona miłość prezesa?
Przemysław Terlecki
Przemysław Terlecki 20.10.2021 12:48

Tajemnicza ukochana Kaczyńskiego. Kim jest niespełniona miłość prezesa?

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
EAST NEWS

Jarosław Kaczyński mimo osiągnięcia zaawansowanego już wieku (przypomnijmy, że prezes PiS w tym roku świętował swoje 72. urodziny) zdecydował się przez życie iść sam. Lider partii rządzącej ma jednak doświadczenia z relacji damsko-męskich. Dotąd tajemnicą pozostaje tożsamość ukochanej prezesa.

Lider partii rządzącej nigdy nie wziął ślubu, ani też nie miał dzieci. Kaczyński nie zdecydował się na założenie rodziny, ale możliwe, że doszło do tego, bo nie miał nawet ku temu okazji. Prezes Prawa i Sprawiedliwości pozostaje bowiem sam od wielu lat.

Nie zmienia to jednak faktu, że wobec kobiet zwykle zachowuje się szarmancko i uprzejmie. Całowanie w rękę, dawanie kwiatów - znamy Kaczyńskiego z tych kadrów. Czy doświadczenie w relacjach z kobietami Kaczyński wyniósł ze swojego związku? Tajemnicą poliszynela jest fakt, że prezes PiS w takim pozostawał.

Dotąd nieznana jest jednak tożsamość ukochanej, która związała się z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes raz w wywiadzie przyznał, że faktycznie był w związku, ale ten zakończył się rozstaniem, a Kaczyński w dobrych relacjach z tą osobą ma pozostawać do dzisiaj.

- Mówię to raz i nie chcę do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej decydowali się na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień - oświadczył prezes w wywiadzie z dwutygodnikiem "Gala".

Związek rozpadł się przez ojca

Choć prezes PiS nie chciał mówić więcej w sprawie, dziennikarze "Faktu" dotarli do Elżbiety Jakubiak, która zna kulisy romansu Kaczyńskiego z tajemniczą ukochaną. Okazuje się, że związek Jarosława Kaczyńskiego rozpadł się przez ojca jego wybranki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Wiem, że rozstał się z wybranką serca, bo jej ojciec był przeciwny temu związkowi, nie chciał, żeby się spotykali. Ale więcej na ten temat Jarosław Kaczyński nie chciał rozmawiać - ujawnia była minister sportu i turystyki w pierwszym rządzie PiS.

Kim była jednak tajemnicza ukochana byłego premiera? Jego matka, Jadwiga Kaczyńska, ujawniła w wywiadzie z Wprost w 2010 roku rąbka tajemnicy. Jak mówiła nieżyjąca już mama lidera obozu rządzącego, ukochana prezesa to nie była pewna posłanka, o której pisały media, a pani muzykolog. Jak dokładnie się nazywa? Tego możemy się już nie dowiedzieć.

Czy prezes czuje się samotny?

Z pewnością jednym z najczęściej padających pytań, jakie słyszy Kaczyński w kontekście jego kawalerskiego życia jest to o samotność. W wywiadzie dla wspomnianego wyżej dwutygodnika "Gala" polityk był bardzo jednoznaczny. Stanowczo bowiem stwierdził, że kiedyś emocjonalnie spełniała go rodzina, dziś zostali przyjaciele.

- Miałem rodzinę, przyjaciół. To mnie satysfakcjonowało emocjonalnie. Teraz zostali przyjaciele, którzy są wspaniali, wspierający, niezwykle serdeczni. Nie czuję się sam - podsumował prezes PiS.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Tagi: