Goniec.pl > Polska > Pruszków. Kierowca był tak pijany, że zasnął na środku drogi. Obudzili go policjanci
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 14.02.2022 17:34

Pruszków. Kierowca był tak pijany, że zasnął na środku drogi. Obudzili go policjanci

Kontrola trzeźwości
policja.pl

Takiego widoku nie spodziewał się żaden z kierowców podróżujących w niedzielę ulicą Robotniczą w Pruszkowie. Kierujący samochodem osobowym stanął na środku drogi i zasnął. Był kompletnie pijany. Zdziwił się, gdy obudzili go policjanci. Teraz odpowie za to przed sądem.

Jak informuje "Super Express", kierowca volkswagena stanął na środku ul. Robotniczej w Pruszkowie i zasnął. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 13 lutego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, przebadali "śpiocha" na zawartość alkoholu w organizmie. Wybudzony ze snu mężczyzna wydmuchał ponad 1,5 promila.

Policjantów poinformowali o incydencie kierowcy jadący ulicą Robotniczą. Według relacji świadków, na środku drogi, w ciągu dnia, stał volkswagen z włączonym silnikiem.

- Za kierownicą samochodu siedział mężczyzna, który spał w najlepsze! Zaniepokojeni świadkowie wezwali policję - cytuje relacje świadków "Super Express".

Zdarzenie potwierdza policja. Według zgłoszenia, które wpłynęło o godz. 13:39 w niedzielę, na ulicy Robotniczej w Pruszkowie miał znajdować się samochód osobowy, w którym za kierownicą spał mężczyzna.

- Po przebadaniu mężczyzny alkomatem okazało się ,że jest nietrzeźwy. Został zatrzymany - przekazał w rozmowie z se.pl Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Za ten incydent odpowie przed sądem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Warszawy lub Mazowsza, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl, "Super Express"