Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja zatrzymała 18-letnich patostreamerów. Znęcali się nad młodymi kobietami
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 27.11.2023 09:41

Policja zatrzymała 18-letnich patostreamerów. Znęcali się nad młodymi kobietami

zatrzymany
Policja Śląska

Policja z Katowic zatrzymała dwóch 18-letnich patostreamerów, którzy kilka dni temu podczas prowadzonych transmisji na żywo w internecie upijali dziewczyny i znęcali się nad nimi. Gdy sprawa obiegła media, uciekli za granicę. 

Patostreamerzy znęcali się nad młodymi dziewczynami

Dwaj 18-letni patostreamerzy byli poszukiwani przez policję w związku z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu. Nastolatkowie prowadzili w internecie transmisję na żywo, podczas których upijali młode dziewczyny, a następnie znęcali się nad nimi.

Chodzi konkretnie o incydenty z udziałem dwóch młodych kobiet. Jedną z kobiet pobito, powodując uszkodzenie twarzy. Po tym gdy o całej sprawie zrobiło się głośno, patostreamerzy uciekli za granicę.

Polacy zajadają się tym daniem. "To resztki mięs z marketów"

Policja zatrzymała patostreamerów

Śląska policja potwierdziła zatrzymanie dwóch patostreamerów: Marcina F. i jego kolegę Bartłomieja K. 18-latkowie wpadli w ręce mundurowych podczas powrotu do kraju.

- Policjanci z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch 18-latków, którzy 17 listopada na terenie Śląska dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Nastolatkowie trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty - poinformowała w komunikacie Śląska Policja.

Patostreamerzy zatrzymani przez policję

Służby poinformowały o zatrzymaniu w wyniku intensywnej pracy operacyjnej. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. - W miniony weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę - poinformowano.

Patostreamerzy zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą w najbliższym czasie zarzuty. Policja jednocześnie w swoim komunikacie apeluje do rodziców i opiekunów, aby rozmawiać ze swoimi pociechami i interesować się tym, co robią w internecie.

 

Źródło: Policja Śląska