Znaleziono ciało 17-letniej Nikoli Żródło: Materiały policyjne

Policja odnalazła ciało zaginionej Nikoli z Gdańska

28 Kwiecień 2021 Irmina JachIrmina Jach

Policja poinformowała, że poszukiwanie 17-letniej Nikoli z Gdańska zakończyło się tragicznie. Nastolatka opuściła dom w poniedziałek 26 kwietnia, od tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Jej ciało odnaleziono w lesie w gdańskiej dzielnicy Siedlce.

Nikola z Gdańska wyszła z domu mieszczącego się w gdańskiej dzielnicy Siedlce w poniedziałek 26 kwietnia około godziny 18:40. Bliscy nie mieli z nią żadnego kontaktu przez kolejne dwa dni. Jej telefon milczał, choć logował się kilkakrotnie na terenie Gdańska.

Znaleziono ciało 17-letniej Nikoli

Tuż po zaginięciu dziewczyny funkcjonariusze z Trójmiasta oraz bliscy nastolatki wszczęli intensywne poszukiwania. Służby przeszukiwały okoliczne łąki i lasy. Jednocześnie w sieci pojawił się rysopis 17-latki i apele o pomoc w poszukiwaniu.

Z informacji przekazanych przez mundurowych wynikało, że Nikola miała około 165 cm wzrostu, krępą budowę ciała ciemnobrązowe oczy i doczepiane dredy. Jej znakami charakterystycznymi były kolczyki w nosie i uszach. Nosiła także okulary korekcyjne.

Nie żyje Jarosław ZielińskiNie żyje Jarosław ZielińskiCzytaj dalej

W dniu zaginięcia 17-latka była ubrana w czarną, polarową bluzę, brązowy sweter, ciemne spodnie i czarne glany. Ciało dziewczyny zostało odnalezione w lesie w Gdańsku, na terenie dzielnicy Siedlce. Przyczyna zgonu nie została podana do informacji publicznej.

- Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. W tych czynnościach brał również udział biegły z zakresu medycyny sądowej- przekazała nadkom. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim".

Policjantka zaznaczyła, że na ten moment wykluczono udział trzecich. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy psychologicznej lub materialnej, skontaktuj się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej - podobne instytucje działają w każdym większym mieście. Dyżurują w nich także specjaliści w dziedzinie prawa.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Pomoc jest bezpłatna, nie musisz posiadać ubezpieczenia zdrowotnego. W sytuacjach nagłych lekarz ma obowiązek przyjęcia pacjenta tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interia/Super Express

Następny artykuł