Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Polak został milionerem. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 28.08.2023 17:49

Polak został milionerem. Wiemy, gdzie skreślił szczęśliwe liczby

Eurojackpot kupon
Jakub Kaminski/East News

Piątkowe losowanie Eurojackpot okazało się szczęśliwe dla Polaka. Totalizator Sportowy potwierdził, że od 25 sierpnia mamy w kraju nowego milionera. Wygrana wyniosła ponad 2,2 mln złotych. Gdzie kupiono szczęśliwy kupon?

Ogromna wygrana w Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot to, w przeciwieństwie do rodzimego Lotto, loteria o zasięgu europejskim. Piątek 25 sierpnia okazał się szczęśliwym dniem dla czterech graczy.

Dwie osoby z Norwegii, oraz jedna z Węgier oraz Polski dowiedziały się, że liczby widoczne na ich kuponie Eurojackpot przyniosły im wygraną drugiego stopnia (5+1). Wyniki Eurojackpot z 25 sierpnia to: 2, 5, 11, 27, 38 oraz 10, 12. Gdzie w Polsce padła wysoka wygrana?

Na co zmarł Andrzej Precigs? Aktorka "M jak miłość" ujawniła bolesną prawdę

Gdzie kupiono zwycięski kupon Eurojackpot?

Polak dzięki wygranej drugiego stopnia wzbogacił się aż o ponad 2,2 mln zł. Zwycięski kupon został wydrukowany w punkcie Lotto w Nieszawie w województwie kujawsko-pomorskim.

Co ciekawe, gigantyczne pieniądze w ramach wygranej w Eurocjackpot nie to dla polskiego gracza spore zaskoczenie. Ujawniono bowiem, że zwycięzca bogatszy o ponad 2 miliony złotych nie skreślił liczb samodzielnie. Gracz wybrał metodę na chybił trafił, gdzie to maszyna przypisuje do kuponu losowe liczby.

We wtorek kolejna szansa na zostanie milionerem

Niedługo milionerów w Polsce może być więcej. Gracze już we wtorek 29 sierpnia będą ponownie walczyć o kosmiczną kumulację Eurojackpot. Obecnie w puli znajdzie się 90 milionów złotych.

Zakłady w ramach Eurojackpot są droższe niż kupony do gry w Lotto. Jeden zakład europejskiej loterii to wydatek rzędu 12,50 zł. Aby wygrać konieczne jest trafienie 5 z 50 oraz 2 z 20 liczb widocznych na kuponie.

Źródło: radiozet.pl