Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > W Polsce padła wysoka wygrana w Eurojackpot. Mamy nowego milionera
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 08.06.2023 15:40

W Polsce padła wysoka wygrana w Eurojackpot. Mamy nowego milionera

eurojackpot pieniądze
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wielkie pieniądze Polaka w Eurojackpot. Lista szczęśliwców, którzy mogą pochwalić się ogromną wygraną w europejskiej loterii, właśnie się powiększyła. Gracz samodzielnie skreślił wygraną drugiego stopnia, a więc 5+1. Wiadomo, gdzie mieszka nowy milioner.

Eurojackpot jest szczęśliwy dla Polaków, wielka wygrana

6 czerwca w Polsce padła wysoka wygrana w Eurojackpot. Chociaż nikt w Europie nie wygrał głównej wygranej, to aż cztery osoby nie mają powodów do narzekań. Jedna z nich mieszka w Polsce.

Zwycięski kupon pozwoli graczowi, który zaryzykował i samodzielnie skreślił liczby na wypłatę 2 156 168,60 złotych. Polak wygrał wygraną drugiego stopnia.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Nowy milioner w Polsce, wygrał ogromne pieniądze

Zwycięskie liczby z losowania Eurojackpot z wtorku 6 czerwca to: 5, 7, 21, 22, 29 oraz 3 i 10. Totalizator Sportowy ujawnił, gdzie kupiono zwycięski kupon.

Gracz, który od wtorku może mówić o sobie milioner, kupił zakład w Poznaniu. Totalizator Sportowy ujawnił, że zwycięzca zakupił łącznie dwa kupony. Odbyło się to w Żabce przy ulicy Osiedle Władysława Jagiełły 3.

Szczęśliwców było jednak więcej. We wtorek w Eurojackpot w Polsce padała również wygrana trzeciego stopnia. W tym przypadku lista milionerów się nie powiększa, gdyż gracz z Krakowa wygrał “zaledwie” 958 777,60 złotych.

Kiedy kolejne losowanie Eurojackpot?

Jest szansa, że czwartek 8 czerwca będzie kolejnym szczęśliwym dla Polaków dniem. To właśnie w tegoroczne Boże Ciało odbywa się kolejne losowanie Lotto. Wygrać można w nim aż 3 miliony złotych.

Następne losowanie Eurojackpot odbędzie się natomiast 9 czerwca w piątek. Wtedy może dojść do rozbicia banku. Pieniądze do wygrania są ogromne, to ż 380 milionów złotych.

Źródło: radiozet.pl