Goniec.pl
Śmierć młodego polityka

Facebook.com/MRMLubli

Partnerka zmarłego polityka usłyszała zarzut zabójstwa

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Nagła śmierć byłego młodzieżowego radnego Lublina wstrząsnęła całą Polską. Teraz na jaw wyszły tragiczne okoliczności zgonu 21-latka. Policja zatrzymała w tej sprawie jego dziewczynę, która odpowie za zabójstwo partnera. Młoda kobieta miała dźgnąć chłopaka nożem po kłótni.

Ranny 21-latek jeszcze przez kilka dni walczył o życie w szpitalu. Niestety, wkrótce krajowe media obiegły informacje o jego śmierci. Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi obecnie postępowanie przeciwko Karolinie B., byłej partnerce młodego polityka. Ujawniono kulisy wydarzeń, które doprowadziły do jego zgonu.

Śmierć 21-letniego Igora wstrząsnęła Polakami

Igor W.-K przez wiele lat pełnił funkcję młodzieżowego radnego Miasta Lublin, a przez pewien czas był również wiceprzewodniczącym młodzieżowej rady. 21-latek studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. To właśnie w stolicy doszło do wydarzeń, które zakończyły się śmiercią młodego polityka.

Informacje o nagłym zgonie 21-latka przekazała w sieci Młodzieżowa Rada Miasta Lublin. Igor W.-K został zamordowany na warszawskim Wilanowie, gdzie spotkał się ze swoją dziewczyną, Karoliną B. Pomiędzy parą doszło do kłótni, w której trakcie młoda kobieta miała chwycić za nóż i dźgnąć partnera w brzuch.

Ranny 21-latek miał wydostać się z domu i ostatkiem sił wzywać pomocy. Młody polityk został przetransportowany do szpitala i przez kilka dni walczył o życie. W tym czasie policja zatrzymała Karolinę B., która miała odpowiadać za usiłowanie zabójstwa.

[EMBED-243]

Niestety, po kilku dniach media obiegły informacje o śmierci 21-latka. Lekarze nie zdołali uratować życia młodemu mężczyźnie, a jego partnerka odpowie teraz za morderstwo. Karolina B. została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Wiadomości o śmierci mężczyzny wstrząsnęły nie tylko jego bliskimi oraz przyjaciółmi z politycznej sceny, ale również wieloma Polakami. Wyrazy współczucia rodzinie zamordowanego Igora przekazał m.in. minister edukacji i nauki, Przemysław Czarnek.

- Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego, członka IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister Przemysław Czarnek przekazuje Rodzinie i Bliskim Igora wyrazy najgłębszego współczucia - przekazano na Twitterze Ministerstwa Edukacji i Nauki.

21-latek pełnił funkcję marszałka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego oraz wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Młody polityk był także członkiem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży.

Znajomi i współpracownicy wspominają 21-latka jako wyjątkowo zaangażowanego społecznika, aktywnego działacza. Wielką pasją młodego polityka był alpinizm, a jeszcze niedawno dzielił się na swoim Facebooku wspomnieniami z górskich wypraw.

[EMBED-776]

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >