Goniec.pl
Mężczyzna zdecydował się na wzruszający gest

Clifton Lamb/YouTube

Pan młody zaprosił do ołtarza córkę swojej wybranki

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Pewna panna młoda miesiącami planowała dzień ślubu z ukochanym mężczyzną. Poświęciła wiele czasu na wybór idealnego lokalu, oprawy muzycznej i zachwycającej kreacji. Gdy stanęła na ślubnym kobiercu, gotowa powiedzieć sakramentalne "tak", wydarzyło się coś niespodziewanego. Jej niedoszły mąż zaprosił do ołtarza inną kobietę.

W dniu ślubu Janna wyglądała jak księżniczka rodem z popularnej bajki dla dzieci. Kobieta zdecydowała się na zdobioną cekinami suknię z obcisłym gorsetem i licznymi falbankami, efektowną biżuterię, długi welon i fryzurę rodem z czerwonych dywanów.

Mężczyzna zdecydował się na wzruszający gest

Janna była samotną matką. Można podejrzewać, że jedyna córka odgrywała w jej życiu ogromną rolę. Poświęcała dziewczynce każdą wolną chwilę i robiła wszystko, by była szczęśliwa. Bardzo zależało jej na tym, by kilkulatka zaakceptowała jej przyszłego małżonka.

Mała Jayda miała odegrać na ślubie matki bardzo szczególną rolę. Przyszła młoda para poprosiła ją, by przyniosła do ołtarza obrączki, którymi mieli wymienić się podczas ceremonii zaślubin. Wkrótce okazało się, że to nie koniec wyjątkowych wydarzeń.

Tuż przed złożeniem przysięgi ślubnej wybranek Janny, Clifton, zachęcił dziewczynkę do podejścia do ołtarza. Gdy kilkulatka spełniła jego prośbę, założył jej na palec pierścionek i wygłosił formułkę, która sprawiła, że wszyscy goście oniemieli.

- Ten pierścionek ma wielkie znaczenie. Chcę, żebyś go nosiła, dopóki nie spotkasz kogoś, z kim zdecydujesz się spędzić resztę życia. Mama i ja zawsze będziemy cię kochać i o ciebie dbać. Chcę sprawić, żebyś była tak wspaniałą kobietą, jak twoja matka - powiedział mężczyzna.

Słowa Cliftona wywołały ogromne poruszenie wśród osób zebranych w kościele. Panna młoda, widząc gest swojego wybranka, natychmiast zalała się łzami wzruszenia. Długo nie mogła dojść do siebie po tej niespodziewanej, emocjonalnej scenie.

Jayda i Clifton błyskawicznie nawiązali wspaniałą relację. Mimo braku pokrewieństwa, mężczyzna ze wszystkich sił starał się zastąpić dziewczynce biologicznego ojca. Tata córki Janny zmarł, kiedy dziecko miało zaledwie sześć lat.

Kobiety poznały późniejszego męża Janny podczas zamieci śnieżnej, kiedy ich samochód odmówił posłuszeństwa. Mężczyzna bez wahania ruszył im na pomoc i zawiózł je do domu. Od tej pory początkowo obcy sobie ludzie stali się nierozłączni i tworzyli wspaniałą rodzinę.

Nagranie z wydarzenia zostało opublikowane w YouTube przez samego pana młodego. Trudno powstrzymać łzy.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >