Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nowy Dwór Mazowiecki. 70-latka nie żyje, mężczyzna trafił do szpitala. W mieszkaniu znaleziono list
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 23.05.2023 09:27

Nowy Dwór Mazowiecki. 70-latka nie żyje, mężczyzna trafił do szpitala. W mieszkaniu znaleziono list

policja
KPP Jarosław

Makabryczne doniesienia z podwarszawskiego Nowego Dworu Mazowieckiego. W jednym z mieszkań policja odnalazła ciało starszej kobiety, oraz nieprzytomnego, rannego mężczyznę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło dojść do zabójstwa, a na miejscu strasznych scen zabezpieczono nóź i siekierę.

Makabra w mieszkaniu pod Warszawą

Nowy Dwór Mazowiecki (woj. mazowieckie). W poniedziałek, 22 maja tuż przed godziną 13 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ulicy Mazowieckiej mogło potencjalnie dojść do tragedii. 

Interweniujący mundurowi szybko udali się pod wskazany adres. Na miejscu dokonano straszliwego odkrycia. Wewnątrz domostwa znajdowały się zwłoki starszej, około 70-letniej kobiety oraz nieprzytomny starszy mężczyzna, również w podobnym wieku. 

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Koszmarne szczegóły potencjalnej zbrodni

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez portal wirtualnynowydwor.pl wynika, że para była małżeństwem, a mąż zamordowanej po próbie samobójczej został przewieziony do szpitala. Służby na ten moment nie chcą komentować sprawy.

- Potwierdzam, że policjanci pracują na miejscu pod nadzorem prokuratury. Nic więcej nie mogę na ten temat powiedzieć - poinformowała w rozmowie z Gazetą Wyborczą Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej Policji Nowy Dwór Mazowiecki. 


 

Zabezpieczono m.in. nóż i siekierę

Nie są znane szczegóły makabrycznej zbrodni. Z informacji podawanych przez lokalne media wynika, że na miejscu zabezpieczono m.in. siekierę i nóż. Dodatkowo mężczyzna miał zostawić listy pożegnalne.

Jak podają media, na ten moment główny podejrzany, to mąż nieżyjącej. Z informacji przekazanych przez Miejskiego Reportera wynika, że na komisariat trafiło kilka innych osób, które mogły coś widzieć lub znalazły ciało. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Źródło: GW/FB/ wirtualnynowydwor.pl