Goniec.pl > Wiadomości > Nowe fakty ws. zabójstwa kobiety w Sochaczewie. Koniec obławy, policja znalazła ciało
Piotr Dutka
Piotr Dutka 09.12.2022 07:25

Nowe fakty ws. zabójstwa kobiety w Sochaczewie. Koniec obławy, policja znalazła ciało

Policja.pl

Koszmarne sceny, do których doszło w czwartek 8 grudnia wstrząsnęły nie tylko mieszkańcami mazowieckiego Sochaczewa, ale również całej Polski. W jednym ze sklepów popularnej sieci doszło do brutalnego morderstwa sprzedawczyni. Jak poinformowała lokalna policja, zakończono obławę za mordercą. Funkcjonariusze przekazali, że znaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny. W ich opinii 39-latek najprawdopodobniej był mężem zmarłej, a po dokonaniu zbrodni popełnił samobójstwo.

Wszedł do sklepu i zamordował swoją żonę. Jego ciało znaleziono 5 kilometrów od miejsca zbrodni

Do porażającego incydentu doszło w czwartek 8 grudnia. 35-letnia Urszula prowadziła razem z mężem Żabkę przy ulicy Płockiej. Kiedy dochodziło południe do sklepu wszedł mężczyzna. 

Bez zastanowienia zadał jej 20 ciosów. Niestety, ale młoda kobieta nie miała najmniejszych szans, by przeżyć. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby, które zabezpieczyły miejsce tragedii. Do późnych godzin wieczornych sklep był ogrodzony taśmą, a wejścia do środka pilnowali uzbrojeni policjanci.

Tragedia w Sochaczewie. Policja ujawniła nowe fakty

Jak się okazuje, w sprawie brutalnego morderstwa pojawiły się nowe informacje. O przełomie w policyjnym śledztwie poinformowali lokalni funkcjonariusze.

- Zakończyła się policyjna obława za mężczyzną, który śmiertelnie zaatakował kobietę w sklepie w Sochaczewie. Policjanci przed północną znaleźli ciało 39-latka w odległości ok. 5 kilometrów od miejsca zdarzenia. Mężczyzna, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo był mężem zmarłej - napisała w piątek rano za pośrednictwem swojego Twittera Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu.

Warto przypomnieć, że do brutalnego ataku nożownika doszło w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie (woj. mazowieckie) w czwartek przed południem. - W sklepie policjanci zastali kobietę z licznymi ranami kłutymi - informowała podinsp. Katarzyna Kucharska. Podkreśliła również, że w chwili zdarzenia wewnątrz sklepu nie było innych osób.

Mazowieccy policjanci już wczoraj wiedzieli kim jest sprawca, w sklepie jest monitoring. Media szybko obiegły informacje, że poszukiwany jest mąż zamordowanej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Policja Mazowiecka