Goniec.pl
Leszno

screen z youtube.com/watch?v=pC73DgPM9WQ

Nowe fakty ws. pobicia kobiety w sklepie w Lesznie

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Policja wszczęła postępowanie w sprawie pobicia, do którego doszło w jednym ze sklepów w Lesznie. Nie jest to jedyna nowość, jaka pojawiła się w tej sprawie. Jeden z lokalnych portali miał podobno skontaktować się z żoną oprawcy, któr

Polskie media przed kilkoma dniami obiegł zatrważający filmik ze sklepu w Lesznie. Widać na nim, jak mężczyzna uderza przechodzącą obok kobietę w tył głowy.

To jednak nie koniec. Kobieta zdecydowała się oddać agresorowi, na co ten zareagował kolejnym ciosem. Kobieta padła na posadzkę i nie otrzymała żadnej pomocy.

Pracownicy sklepu, którzy byli obecni przy tej sytuacji nie zareagowali, ani w trakcie, ani już po fakcie. Po kilkunastu sekundach kobieta sama podniosła się z ziemi.

Na miejscu zjawili się policjanci, którzy wylegitymowali uczestników całego zdarzenia. Jak podaje rzecznik prasowa policji w Lesznie, od razu zabezpieczono nagranie z monitoringu, jako materiał dowodowy.

- Zwróciliśmy się do prokuratury o objęcie sprawy z urzędu. Prokuratura się przychyliła do naszego wniosku. Obecnie przesłuchiwani są uczestnicy i świadkowie zdarzenia. Myślę, że jeszcze w tym tygodniu mężczyzna, który uderzył kobietę, zostanie przesłuchany - powiedziała Monika Żymełka cytowana przez portal fakt24.pl.

Co tak naprawdę było powodem aż tak zaognionej sprzeczki? Chociaż nie pojawiła się oficjalna wersja wydarzeń, to wśród najczęściej wymienianych opcji jest ta, w której kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę za brak maseczki.

Nowe wiadomości ws. awantury w sklepie. Żona mężczyzny, który pobił obcą kobietę, zabrała głos

Trochę nowego światła na sprawę rzucił portal leszno24.pl, który miał podobno otrzymać wiadomość od małżonki agresora. Żona tłumaczy, że to obca kobieta miała jako pierwsza posunąć się do przemocy fizycznej.

Nieznajoma miała powiedzieć do dziecka, że ma "głupiego ojca" i je szturchnąć. Warto zaznaczyć, że służby ani nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły, jakoby miało dojść do takiego zajścia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kupił mięso w markecie. Zauważył niepożądaną substancję

  • Zabójca Andrzeja Zauchy znalazł pracę w TVP

  • Warszawa: policja poszukuje mężczyzny. Ranił kobietę nożem

źródło: Fakt24.pl

Patryk Przybyłowski

Jestem głównym wydawcą portalu Goniec.pl. Od trzech lat współpracuję z Grupą Mediową Iberion, a wcześniej byłem związany z Radiem Sfera. Prywatnie pasjonuję się muzyką i angielską piłką nożną.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

koronawirus

Wiadomości

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: "To początek czwartej fali, która potrwa przynajmniej dwa miesiące"

Czytaj więcej >
Monika Bawaj

Wiadomości

Tarnowskie Góry: Zaginęła 15-letnia Monika Bawaj. Policja prosi o pomoc

Czytaj więcej >
Dariusz Ś.

Wiadomości

Radny Nowoczesnej znęcał się nad żoną. Nie pójdzie do więzienia

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Kontrowersyjny projekt zmian kar dla pijanych kierowców. W grze konfiskata pojazdu

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent: rząd chciał, żeby stan wyjątkowy trwał trzy miesiące

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poznań: Pomimo reanimacji zmarł 2,5-latek, który wypadł z okna

Czytaj więcej >