Goniec.pl
Molly Lillard nie żyje

Fot. Pixabay.com/_Alicja_ (zdjęcie ilustracyjne)

Nie żyje Molly Lillard, została zamordowana przez męża. Potem popełnił samobójstwo

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Potwierdzono wstrząsające informacje o śmierci Molly Lillard. Była gwiazda akademickiej ligi siatkarskiej w Stanach Zjednoczonych została kilkakrotnie postrzelona przez swojego męża. Siatkarka zostałą przetransportowana do szpitala. Niestety nie udało jej

Koleżanki i koledzy, którzy grali razem z Molly Lillard w akademickiej lidze siatkarskiej w Stanach Zjednoczonych nadal nie mogą uwierzyć w tragedię, jaka dotknęła rodzinę byłej gwiazdy. Amerykanka zginęła w niedzielę 11 kwietnia. Zdaniem policji okoliczności zdarzenia wskazują na samobójstwo rozszerzone.

W niedzielę 11 kwietnia około godziny 17:00 Molly Lillard została znaleziona ranna. Była gwiazda amerykańskiej ligi siatkarskiej leżała przed własnym domem w Scottsdale. Służby szybko zorientowały się, że na jej ciele znajdują się strzały postrzałowe i przetransportowali ją do szpitala.

Nie udało się uratować Molly Lillard

Po przetransportowaniu Molly Lillard do szpitala rozpoczęła się walka o jej życie. Niestety ostatecznie nie udało się uratować 28-letniej byłej gwiazdy sportowej. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo w sprawie jej śmierci.

W trakcie wykonywania czynności policja wróciła do domu 28-latki po zajściu. Wówczas śledczy odkryli, że znajduje się tam ciało jej męża. Z informacji przekazanych przez media wynika, że także miał zginąć od ran postrzałowych.

Podczas postępowania funkcjonariusze oświadczyli, że najprawdopodobniej doszło do samobójstwa rozszerzonego. Opublikowano jeszcze kolejne szokujące informacje. W trakcie całego dramatycznego zdarzenia w domu małżeństwa było ich dziecko.

Na szczęście z doniesień wynika, że ośmiomiesięczne niemowlę nie odniosło obrażeń i zostało już otoczone opieką najbliższej rodziny. Nie przekazano szczegółów dotyczących ewentualnych powodów rozszerzonego samobójstwa męża 28-letniej Amerykanki. Para była małżeństwem od dwóch lat.

Molly Lillard – jedna z najjaśniejszych gwiazd sportu akademickiego

Molly Lillard zostanie zapamiętana przede wszystkim jako jedna z najjaśniejszych gwiazd akademickiej ligi siatkarskiej w Stanach Zjednoczonych.

[EMBED-245]

Podczas swojej kariery Amerykanka była kapitanem reprezentacji Middleton High School. Wraz z drużyną dotarła aż do dwóch turniejów stanowych.

Siatkarka nigdy nie osiągnęła mistrzostwa kraju, ale w 2012 roku była w finale, reprezentując drużynę z Uniwersytetu Michigan. Jej ojciec jest byłą legendą największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego (NFL) – Al Toon.

[EMBED-485]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje kultowa dziennikarka TVP Blanka Danilewicz

  • Minister zdrowia ogłosił zmiany w obostrzeniach

  • Kardynał Kazimierz Nycz opuścił szpital

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Zachodniopomorskie: W pensjonacie znaleziono zwłoki 40-latka. Prawdopodobnie doszło do zbrodni

Czytaj więcej >
sinice

Wiadomości

Mężczyzna wykąpał się w Bałtyku. Jest zakażony bakterią Vibrio vulnificus

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski ocenił wystąpienie Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Czytaj więcej >
konferencja

Wiadomości

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali wyproszeni z konferencji prasowej

Czytaj więcej >
tk

Wiadomości

Trybunał Konstytucyjny odroczył rozprawę w sprawie wyższości prawa unijnego nad krajowym

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Andrzej Duda przed sesją ONZ pomylił prezydentów USA

Czytaj więcej >