Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 19-letni kierowca. "Zjechał z drogi i uderzył w drzewo"
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 01.02.2023 11:55

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 19-letni kierowca. "Zjechał z drogi i uderzył w drzewo"

Wypadek
Fb/Policja Ciechanów

Nie żyje 19-letni kierowca samochodu osobowego, który zjechał z drogi we wsi Ościsłowo w woj. mazowieckim. Według ustaleń policji mężczyzna z niewiadomych przyczyn na prostym odcinku drogi znalazł się na lewym pasie, a następnie roztrzaskał się o przydrożne drzewo. Niestety, ale służby ratunkowe nie zdołały uratować życia nastolatka.

Ościsłowo. Nie żyje 19-letni kierowca

Do tragicznego wypadku doszło w środę tuż przed 8 rano na drodze relacji Ościsłowo - Ościsłowo Kolonia w woj. mazowieckim. 19-letni kierowca zjechał w lewą stronę i uderzył z impetem w przydrożne drzewo.

W wyniku uderzenia, na miejscu zginął 19-latek, który był mieszkańcem powiatu ciechanowskiego. Mężczyzny nie udało się uratować pomimo przeprowadzonej przez ratowników medycznych reanimacji.

Jak przekazali funkcjonariusze policji, w chwili tragedii młody kierowca podróżował sam. Obecnie nie są znane przyczyny, które spowodowały, iż 19-latek zjechał z drogi. Dokładne okoliczności całego zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Nie jest to jedyny tak tragiczny incydent, który miał miejsce na terenie województwa mazowieckiego.

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę przed godziną 6 rano na drodze w miejscowości Ciszyca (woj. mazowieckie). Według wstępnych ustaleń policji kierujący pojazdem marki Subaru stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup.

W wyniku tego wypadku jedna z osób będących w pojeździe zmarła na miejscu. W samochodzie obecni byli jeszcze mężczyźni w wieku 29 i 34 lat. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło w szczególności zachowanie tego pierwszego, którego trzeba było poszukiwać.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fb/Policja Ciechanów

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!