Goniec.pl
skok na linie

YouTube/ Danny Adivo - News For All

Matka trojga dzieci zginęła skacząc na bungee

13 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Jewgienija Leontiewa zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Kobieta chciała skoczyć na linie, jednak najprawdopodobniej niezabezpieczona lina sprawiła, że spadła wprost na beton. 33-latka osierociła troje dzieci.

Mieszkająca w Kazachstanie Jewgienija Leontiewa świętowała ostatnio swoje 33. urodziny. Z tej okazji otrzymała w prezencie skok na linie. Kobieta nie pierwszy raz zdecydowała się na tak odważny krok, gdyż trenowała sporty ekstremalne. Tym razem jednak próba zakończyła się tragicznie.

cmentarz

Dom bliżej cmentarza? Rząd planuje zmienić przepisy

CZYTAJ DALEJ

Ostatni skok

33-latka miała zeskoczyć z dachu hotelu w Karagandzie. Przygotowania do skoku, jak i samo jego wykonanie zostały uwiecznione na nagraniu, które obejrzeć można w sieci. Widać na nim, jak kobieta przystępuje do próby.

Jewgienija jest wyraźnie podekscytowana. Mężczyzna, który stoi obok niej skrupulatnie zabezpiecza uprząż i sprawdza, czy wszystko jest odpowiednio zabezpieczone. I rozpoczyna się ostateczne odliczanie do skoku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Pewna siebie kobieta zbliża się do krawędzi dachu i po prostu skacze 25 metrów w dół. Wtedy wideo urywa się, ale doskonale wiadomo, co działo się dalej. Matka trojga dzieci uderzyła z dużą siłą o ziemię. Na miejsce od razu wezwane zostało pogotowie.

33-latki nie udało się uratować

Jewgienija w stanie ciężkim błyskawicznie trafiła do szpitala. Tam przeprowadzono jej operację z powodu poważnych uszkodzeń głowy. Mimo tego, wkrótce kobieta zmarła, osierocając swoich synów.

W sprawie zdarzenia wszczęto śledztwo. Organizatorów zabawy podejrzewa się o zaniedbania, w wyniku czego śmierć poniosła mieszkanka Kazachstanu. Najprawdopodobniej lina była nieprawidłowo zabezpieczona.

Wiadomo, że tuż po Jewgieniji skok oddać miała jej przyjaciółka. Przed próbą obie kobiety opublikowały w mediach społecznościowych post, w którym pisały " "Żyj na całego! Będziemy latać".

Byliśmy na grobie ojca Morawieckiego. Osłupiający widok tuż przed 1 listopada

Slajd 1 z 6

Kornel Morawiecki zmarł 30 września 2019 roku

Odwiedziliśmy grób Kornela Morawieckiego

Kornel Morawiecki to polski polityk, ojciec premiera Mateusza Morawieckiego. Zmarł 30 września 2019 roku w Warszawie. Na kilkanaście dni przed dniem Wszytskich Świętych postanowiliśmy odwiedzić jego grób na warszawskich Powązkach. O mogiłę wciąż dbają najbliżsi zmarłego, ustawiając wokół niej kwiaty i znicze fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET, o2.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Miał źle założony zegarek

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Rekonstrukcja rządu. Beata Szydło opublikowała zdjęcie

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Polacy ocenili pracę wicepremiera. Kaczyński nie będzie zadowolony

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Wiadomości

Nie żyje Jan Ścigocki. Kajakarz zginął w wypadku na pasach

Czytaj więcej >
Pixabay/fernandozhiminaicela

Wiadomości

Nieoficjalne: W środę ponad 7 tys. zakażeń

Czytaj więcej >

Wiadomości

Duda spotka się z Macronem. W tle spór o praworządność

Czytaj więcej >