Goniec.pl
Matka brutalnie kopała małą dziewczynkę

Metro.co.uk

Matka pobiła dziecko, bo nie chciało pozować do zdjęć

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Matka wybrała się z córką na krótki spacer. Miała zamiar wykonać dziecku kilka zdjęć, a później opublikować je w mediach społecznościowych. Zmęczona pozowaniem trzylatka w pewnym momencie przestała spełniać polecenia swojej opiekunki. Wtedy kobieta podbiegła do niej i zaczęła ją kopać. Nagranie zbulwersowało internautów.

Trzyletnia Niu Niu niemal od chwili narodzin wie, czym jest ciężka praca. Mała dziewczynka od pierwszych chwil życia jest bohaterką zdjęć, które wykonuje jej matka. Zyski z fotografii publikowanych w mediach społecznościowych stanowią ważny punkt w rodzinnym budżecie.

Matka brutalnie kopała małą dziewczynkę

W czasie jednej z sesji zdjęciowej doszło do dramatycznych scen. Dziecko, wyraźnie zmęczone wykonywaniem poleceń swojej matki, postanowiło zająć się zabawą. Mimo że podobne zachowania są typowe dla maluchów w tym wieku, opiekunka Niu Niu wpadła w furię.

Rozsierdzona matka podbiegła do trzylatki i zaczęła ją brutalnie kopać. Była przekonana, że tylko przemoc może sprawić, że nieposłuszne dziecko zacznie wykonywać rozkazy. 32-latka nie miała litości, nie zważała na karcące spojrzenia przechodniów.

Jeden ze świadków postanowił się opublikować nagranie z miejsca zdarzenia w sieci. Internauci, którzy je zobaczyli, nie mogą uwierzyć własnym oczom. Prawie wszyscy uznali, że kobieta wykorzystuje córkę dla pieniędzy. Gniewne reakcje zmusiły matkę do objęcia stanowiska w tej sprawie.

- Nie miałam zamiaru krzywdzić mojej córki. Przykro mi z powodu nieporozumień, jakie mogły spowodować moje przesadne działania. Chcę powtórzyć: moja córka otrzymuje najwyższą troskę i miłość. Dziękuję za zrozumienie - napisała 32-latka w oświadczeniu.

Zdaniem internautów kobieta nie nadaje się do tak odpowiedzialnej roli, jak macierzyństwo. Film został zgłoszony odpowiednim służbom, które mają sprawdzić, czy Niu Niu ma odpowiednie warunki do tego, aby się rozwijać i być szczęśliwym dzieckiem.

Pod znakiem zapytania stoi także to, czy działania matki były w pełni legalne. Chińskie prawo stanowczo zabrania reklamodawcom na bogacenie się kosztem dzieci, które nie ukończyły dziesiątego roku życia. Zlekceważenie tej zasady może spotkać się z olbrzymią karą.

- Wykorzystujesz swoje dziecko do zarabiania pieniędzy dla siebie. Jesteś bezwartościowym człowiek pełnym złych emocji. Nie mogę sobie wyobrazić, że zamiast pozwalać dziecku na wygłupy i szaleństwa w parku, ty zmuszasz je do tego, aby pozowało pod twoje dyktando. Jeśli jesteś taka mądra, to czemu sama nie zarabiasz takich pieniędzy? Pozwól dziecku być dzieckiem - napisała jedna z internautek.

- Widziałem ten film w środku nocy i tak mnie to rozwścieczyło, że miałem ochotę coś rozwalić. Nie nadajesz się na matkę. Moim zdaniem jesteś złą osobą, która przekaże temu dziecku masę niewłaściwych „wzorców”. Przez ciebie wyrośnie nam kolejna instagramowa piękność, której celem w życiu będzie umieszczania ładnych zdjęć do sieci. Nic poza tym. Wstydź się - dodała inna. Zgadzacie się z krytyką?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • 30 maja TVP wyemituje koncert poświęcony twórczości Krawczyka. Na scenie pojawi się jego hologram

  • Ruszyła zbiórka pieniędzy dla syna Krzysztofa Krawczyka

  • Na półwyspie Helskim trwa inwazja owadów

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Popularne.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >