Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Martyna Wojciechowska wraca na plan "Kobiety na krańcu świata". Gdzie pojedzie najpierw?
Irmina Jach
Irmina Jach 01.12.2022 21:24

Martyna Wojciechowska wraca na plan "Kobiety na krańcu świata". Gdzie pojedzie najpierw?

Martyna Wojciechowska
Screen z programu Wirtualnej Polski

"Kobieta na krańcu świata" nie powróciła na ekrany tej jesieni. Nie oznacza to jednak, że prace nad realizacją programu zostały porzucone. Martyna Wojciechowska w rozmowie z portalem Wirtualna Polska wyznała, że wkrótce wraca na plan. Jednocześnie zdradziła, do jakiego kraju zamierza wybrać się najpierw.

Martyna Wojciechowska niedawno zapowiedziała, że 14. sezon programu "Kobieta na krańcu świata" będzie najlepszym, jaki powstał. W rozmowie z Wirtualną Polską zapowiedziała, że zamierza zajmować się problemami społecznymi, z których istnienia wielu widzów nie zdaje sobie sprawy. Swoją podróż rozpocznie w jednym z krajów Afryki Zachodniej.

Martyna Wojciechowska wraca na plan "Kobiety na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska podczas wywiadu przyznała, że decyzja o zawieszeniu zdjęć do programu "Kobieta na krańcu świata" była podyktowana względami osobistymi. Warto przypomnieć, że podróżniczka niedawno niespodziewanie zakończyła małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim. Związek miał rozpaść się z winy dziennikarza.

- Podjęłam decyzję o przerwaniu zdjęć do programu "Kobieta na krańcu świata". [...] Bardzo się cieszę, że moi szefowie zrozumieli tę decyzję, uszanowali ją i wsparli mnie w tej decyzji. Ona zapadła wiele miesięcy temu. [...] To był taki moment w moim życiu, kiedy ja tego po prostu potrzebowałam. Są w życiu sprawy ważne i ważniejsze. Najważniejsza zawsze jest, była, i będzie rodzina - mówiła Martyna Wojciechowska w rozmowie z Wirtualną Polską.

Podróżniczka podkreśliła, że przerwa od zdjęć pozwoliła jej poświęcić cały czas osobom, które są dla niej najbliższe. Praca nad "Kobietą na krańcu świata" byłaby dla niej trudna, bo wiąże się z licznymi wyjazdami, które nie pozwalają skupić się w stu procentach na życiu prywatnym.

- Wracam teraz do zdjęć do programu "Kobieta na krańcu świata" z takim głodem, z taką radością, z taką wspaniałą energię. Mam cudowny zespół, świetne bohaterki - zapewniła z entuzjazmem Martyna Wojciechowska. Zaznaczyła jednak, że chce realizować program w momentach, w którym zarówno ona, jak i bohaterki, są na to gotowe.

- Pierwszy odcinek będziemy nagrywać [...] w Nigerii. Będzie to (temat odcinka - red.) dotyczyło tego, że niektórzy ludzie dzielą innych ludzi na lepszych i gorszych, na przykład oskarżając ludzi o czary - zdradziła Martyna Wojciechowska w rozmowie z portalem Wirtualna Polska. - Mówimy o tym, że ktoś przynosi pecha, więc trzeba się go pozbyć ze społeczności - doprecyzowała podróżniczka.

Gwiazda TVN nie ukrywa, że podczas przerwy bardzo tęskniła za podróżami i jest dumna z tego, że może żyć tak, jak sobie wymarzyła. Czekacie już na kolejny sezon programu "Kobieta na krańcu świata"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska