Goniec.pl
Martyna Wojciechowska, premiera książek "Dzieciaki świata" i "Zwierzaki świata", fot. TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska, premiera książek "Dzieciaki świata" i "Zwierzaki świata", fot. TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie. „W ciąży czułam się piękna. Po porodzie już nie”

17 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Udostępniła w sieci post, w którym opowiedziała o dramacie, jaki przeżywała po narodzinach córki. Wieloletnia gwiazda telewizji TVN miała spory problem z akceptacją własnego ciała. Przypominamy, że nie zawsze tak było.

Martyna Wojciechowska – praca w TVN

Martyna Wojciechowska od wielu lat cieszy się statusem gwiazdy w telewizji TVN. Pracuje tam niemal od początku, a widzowie poznali ją jako prowadzącą telewizyjnego przeboju początku XXI wieku – „Big Brother. Wielki Brat” (2001 r.). Wówczas Wojciechowska miała krótkie, strzępiaste włosy i przez wielu była uważana za jedną z najatrakcyjniejszych prezenterek tamtych lat.

Na zdjęciu poniżej z jedną z domowniczek "Domu Wielkiego Brata".

wojciechowska martyna

zrzut ekranu, Youtube/SAM DRABULOK

Martyna Wojciechowska, zanim została ambasadorką kobiet, popełniła kilka czynów, które teraz zapewne określa jako „błędy młodości”. Fotosy jej okazałych wdzięków można było kupić w kiosku za 9,95 zł. Wystąpiła bowiem w magazynie „Playboy” w czerwcu 2002 roku i bez oporów pokazała swoje nagie ciało. Rok później sesję soft-porno z Martyną Wojciechowską zrealizował, konkurencyjny wówczas, magazyn „CKM” (ten można było zakupić w cenie około 7,50 zł).

wojciechowska martyna

zrzut ekranu, Youtube/A To Ciekawe

Po latach dziennikarskiej pracy udało jej się doprowadzić do sytuacji, w której swoje rzemiosło połączyła z niewątpliwą pasją, jaką są podróże. Wojciechowska z biegiem lat zmieniła się z seksownej dziewczyny w kobietę świadomą i pewną siebie, która zauważa wszechobecne nierówności płci.

W swoim programie „Kobieta na krańcu świata” wychodzi im naprzeciw. Podróżując po całym globie, spotyka się z tubylczymi kobietami i pokazuje ich życie. Najczęściej nie jest to „królewska sielanka”, a raczej żywot obciążony ogromem pracy, nietolerancji i nierówności.

Kobiety, które odwiedza Martyna, mierzą się z problemami, o których w Europie nawet się nie myśli. Te bardzo inspirujące opowieści kobiet jedynie czasami dają nadzieję na zmianę. Dziennikarka TVN na łamach swojego programu uświadamia widzów, z jak wieloma absurdami (dla Europejczyków) mierzą się uciśnione kobiety na różnych krańcach świata.

Martyna Wojciechowska – rozwód

Podróżniczka przeżyła ostatnio trudny czas. Była związana z Przemysławem Kossakowskim, a ich dwuletni związek sfinalizował ślub. Zakochani po ceremonii ślubnej niezbyt długo cieszyli się życiem szczęśliwego małżeństwa. Niedługo po przyrzeczeniu sobie wierności, miłości i tego, że nie opuszczą się aż do śmierci, zrobili coś zupełnie odwrotnego. Rozstali się, płomienne uczucie się skończyło, a (jak podają tabloidy) zrozpaczona małżonka w trakcie rozprawy sądowej udowodniła winę męża.

- Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie, udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – ujawnił portal „Pudelek”, bazując na wieściach od swojego tajnego informatora.

Martyna Wojciechowska wstydziła się swojego ciała

Gospodyni popularnego programu podróżniczego samotnie (z przerwami) wychowuje córeczkę. Ta zwie się Marysia i dzisiaj ma już 14 lat. Jej ojcem jest płetwonurek, Jerzy Błaszczyk.

Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski przerwał milczenie po rozwodzie z Martyną Wojciechowską

CZYTAJ DALEJ

Martyna Wojciechowska natrafiła na instagramowy profil żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry, która z odwagą godną podziwu przez cały okres ciąży oraz po narodzinach dziecka publikowała w sieci zdjęcia swojego ciała. Spotkało się to z dużą aprobatą internautek, które doceniły szczerość, prawdziwość i chęć poruszania tematów tabu przez Żebrowską. Okazuje się, że jedną z obserwatorek poczynań młodej mamy była Martyna Wojciechowska.

Post Oli Żebrowskiej stał się dla niej nie tyle pretekstem, co inspiracją do opowiedzenia o dramacie, jaki przeżyła po narodzinach córki, Marysi.

- Kiedy urodziłam dziecko, długo nie mogłam zaakceptować tego, jak wyglądam. Nie mogłam uwierzyć, że ciało, które pozwalało mi zdobywać najwyższe góry świata i pokonywać najtrudniejsze rajdy samochodowe tak bardzo się zmieniło. W ciąży czułam się piękna, po porodzie już nie. Nie oglądałam się nago, nie patrzyłam nawet w lustro, nie podobało mi się to, co widzę w jego odbiciu. Ubierałam się wtedy w „namioty”, czyli najbardziej kryjące ubrania, żeby tylko jak najwięcej zasłonić, schować się przed światem. Nie mam z tamtego okresu praktycznie żadnego zdjęcia, na którym miałabym odsłonięty, choć kawałek ciała – ujawniła pisarka na łamach swoich mediów społecznościowych.

47-latka wyraziła uznanie dla publikacji Aleksandry Żebrowskiej i skierowała do niej podziękowania. Martyna Wojciechowska przyznała, że śledziła przebieg jej ciąży i widziała, jak pokazuje zdjęcia ciała przed porodem oraz niedługo po. Nie ma wątpliwości, że niewiele celebrytek zdecydowałoby się na taki bezprecedensowy krok.

Martyna Wojciechowska, chociaż u początków swej kariery nie należała do działaczek środowiska feministycznego i pozowała do erotycznych magazynów dla mężczyzn, z biegiem lat przeszła prawdziwą przemianę. Zdobywczyni „Korony Ziemi” (najwyższych szczytów każdego z kontynentów) walczy obecnie ze stereotypami, które dotyczą kobiecego wyglądu. Sprzeciwia się obligatoryjnym standardom idealnego, nienagannego ciała, które królują, chociażby na Instagramie. Szkoda, że nie pomyślała o tym w 2001 roku, podczas sesji nago dla pism, którym daleko do wyznawanej dziś przez Wojciechowską ideologii.

Fani z pewnością jej to wybaczyli :-).

Fot. Jan Bielecki/East News

Hotel Paradise. Te pary wygrały w poprzednich edycjach. Pamiętacie je?

"Hotel Paradise" to polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi. Pierwszy sezon ukazał się na początku 2020 roku na antenie TVN 7. Okazało się, że produkcja zdobyła szerokie grono odbiorców i tym samym stacja zdecydowała się na kolejne edycje. Dotychczas wyemitowanych zostało 5 sezonów (ostatni zakończył się w czerwcu tego roku), ale już wiadomo, że od 29 sierpnia będziemy mogli oglądać kolejną, już 6 edycję. Przy tej okazji przypominamy wszystkie pary, które wygrały "Hotel Paradise".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, GoniecKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
Marianna Schreiber Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Marianna Schreiber rapuje na blokowisku o problemach polskiego społeczeństwa. Internauci byli bezlitośni

Czytaj więcej >
Adam Małysz ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Adam Małysz ma nowe zajęcie. O tym talencie słynnego skoczka niemal nikt nie wiedział

Czytaj więcej >