Goniec.pl
Martyna Wojciechowska nagrywa nowe odcinki swojego programu. "Kobieta na krańcu świata" wróci do TVN.
(fot. instagram.com/martyna.world/)

(fot. instagram.com/martyna.world/)

"Kobieta na krańcu świata" wraca do TVN. Martyna Wojciechowska nagrywa nowe odcinki swojego programu

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Martyna Wojciechowska wróciła do nagrań swojego programu. "Kobieta na krańcu świata" znów pojawi się w TVN. Kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki? "Zapowiada się, że 14. sezon programu „Kobieta na krańcu świata” będzie najlepszym sezonem w historii" - zapowiada podróżniczka.

"Kobieta na krańcu świata" - powstają nowe odcinki

Niedawno media obiegła wiadomość, że Martyna Wojciechowska robi sobie przerwę w nagraniach swojego kultowego już programu. "Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji" - pisała wówczas przy ogłoszeniu swojej decyzji. Fani nie kryli rozczarowania.

Martyna Wojciechowska potwierdziła. To koniec kultowego programu - jest oficjalne oświadczenie

Martyna Wojciechowska potwierdziła. To koniec kultowego programu - jest oficjalne oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazuje, przerwa nie była aż tak długa i podróżniczka już przygotowuje nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata", o czym poinformowały Wirtualne Media. Zdjęcia mają być kręcone na początku 2023 roku, a emisja 14. sezonu programu jesienią przyszłego roku.

Martyna Wojciechowska wraca ze swoim programem

W rozmowie z wcześniej wspomnianym serwisem Martyna Wojciechowska przyznała, że to będzie najlepszy sezon jej programu, co wynagrodzi widzom czas oczekiwania na nowe odcinki. - Po roku przerwy wracam na kraniec świata, żeby spotkać się z kolejnymi wyjątkowymi kobietami i żeby opowiedzieć światu ich historie. Mam bardzo dużo nowej energii do działania i wiele ciekawych tematów. Obiecuję widzom świetne, inspirujące odcinki z niemal wszystkich kontynentów, wiele wrażeń i emocji - mówi i dodaje - Zapowiada się, że 14. sezon programu „Kobieta na krańcu świata” będzie najlepszym sezonem w historii. Wierzcie mi, że warto było czekać.

Tegoroczna jesienna ramówka była pierwszą od 2009 roku, w której zabrakło programu Martyny Wojciechowskiej i jej spotkań z kobietami z różnych zakątków świata.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta razem z mężem Sebastianem mają dwuletniego synka. Po śmierci siostry bohaterki programu zdecydowali się adoptować jej dzieci: cierpiącego na porażenie mózgowe Kacpra i nastoletniego Dawida.
(fot. materiały prasowe TVN)

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Adoptowała niepełnosprawnego syna swojej zmarłej siostry

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Wilga. Pani Marta adoptowała synów zmarłej siostry Dorota Szelągowska odwiedziła trzydziestoletnią panią Martę, która pochodzi z wielodzietnej rodziny. Los jednak jej nie oszczędzał - siedemnaście lat temu w wypadku zginął jej brat. Rok temu zmarła jej siostra Paulina, która osierociła dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Decyzja nie była tak oczywista, jakby mogło się wydawać. Jeden z chłopców (Kacper, 14 lat) choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Oprócz niego para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Dorota Szelągowska przeprowadziła remont ze specjalnymi wymaganiami Na razie wszyscy mieszkają z dziadkami w domu, który który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami. Dorota Szelągowska wraz z ekipą wyremontowała lokum w którym wcześniej mieszkali chłopcy ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem bez wątpienia było dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Dorota zadbała także o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu. Zobaczcie efekty remontu przeprowadzonego przez Dorotę Szelągowską w Wildze.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >