Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Marianna Schreiber w szpitalu. Wracając ze spotkania z Lechem Wałęsą straciła przytomność
Jakub Franek
Jakub Franek 21.01.2023 17:30

Marianna Schreiber w szpitalu. Wracając ze spotkania z Lechem Wałęsą straciła przytomność

marjanek
Instagram.com/Marianna Schreiber

Marianna Schreiber, liderka partii Mam Dość, a prywatnie żona jednego z posłów PiS, trafiła do szpitala. W piątek miała poczuć ból w klatce piersiowej, a następnie stracić przytomność. Polityczka informuje jednak, że nie ma to jej przeszkodzić w jej planach na dołączenie do zawodowej armii.

Żona polityka PiS prowadzi własną działalność polityczną

Marianna Schreiber jest żoną polityka PiS i członka rady ministrów Łukasza Schreibera. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach, na początku zeszłego roku wydała książkę o życiu małżonków polityków partii rządzącej, a od niedawna założyła własną partię polityczną o nazwie "Mam Dość".

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy prowadziła aktywną kampanię, mającą na celu wypromowanie własnej osoby. W grudniu oburzyła internautów świąteczną sesją zdjęciową w skąpym stroju, w piątek spotkała się z przychylnym opozycji byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Niestety, po wizycie polityczce przydarzyło się coś wybitnie nieprzyjemnego.

Marianna Schreiber w szpitalu

Kiedy ona i Lech Wałęsa pożegnali się, wsiadła do auta. W drodze powrotnej źle się poczuła — polityczka skarżyła się na ból w klatce piersiowej, a następnie straciła przytomność. Na szczęście szybko trafiła do szpitala w Nidzicy.

Pojawiają się pytania — czy te problemy zdrowotne pokrzyżują jej plany o karierze wojskowej? W grudniu zeszłego roku żona ministra Schreibera ogłosiła, że ma zamiar dołączyć do polskiego wojska jako żołnierz zawodowy. Wydawałoby się, że utrata przytomności mogłaby sugerować większe problemy zdrowotne, ale Marianna Schreiber twierdzi, że to była tylko jednorazowa sytuacja. Na swoim profilu Twitter.com potwierdza, że dołączy do sił polskiej armii już 20 lutego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Polsat News

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!