Goniec.pl
Ślub niezwykłej pary młodej

Twitter.com CCTVAsiaPacific

Mama pana młodego zobaczyła pannę młodą. Rozpoznała w niej własną córkę

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Niewiarygodne sceny rozegrały się podczas jednego ze ślubów w chińskiej prowincji Jiangsu. Kiedy matka pana młodego ujrzała jego wybrankę, zamarła z przerażenia. Kobieta natychmiast rzuciła się w stronę rodziców panny młodej, a po chwili wyb

Tuż przed ślubem kobieta rozpoznała w przyszłej żonie syna swoją córkę, która zaginęła ponad 20 lat wcześniej. Po chwili rozmowy rodzice panny młodej potwierdzili, że została ona przez nich adoptowana po tym, jak znaleziono ją jako niemowlę na poboczu drogi.

Podczas ślubu doszło do szokującego odkrycia

Historia, która spotkała tę chińską rodzinę, jest niewiarygodna. Podczas ślubu w Suzhou w prowincji Jiangsu, kobieta rozpoznała w ukochanej syna swoją zaginioną przed laty córkę. Jak donosi „New York Times”, matka zauważyła na ręku dziewczyny charakterystyczne znamię, które posiadało jej dziecko.

Gdy kobieta spojrzała na rękę przyszłej żony syna, nie mogła uwierzyć. Natychmiast rzuciła się w kierunku rodziców panny młodej, którzy po chwili rozmowy przyznali, że jest ona adoptowana. Dziewczynka miała być znaleziona jako niemowlę na poboczu drogi.

Rodzice dziewczynki przez wiele lat bezskutecznie poszukiwali swojego dziecka. W końcu zdecydowali się adoptować syna, który po latach zakochał się w ich zaginionej biologicznej córce. Państwo młodzi nie byli spokrewnieni, dlatego doprowadzono ceremonię zaślubin do końca.

Moment spotkania rodziców z zaginioną córką był niezwykle wzruszający. Panna młoda miała stwierdzić później, że był on „szczęśliwszy od wesela”. Niesamowita historia obiegła sieć i poruszyła internautami z całego świata.

Niedawno głośno było o bajowym weselu, które dla swojej córki zaplanował znany bokser Tomasz Adamek. W rozmowie z „Super Expressem” gwiazdor wyjawił, że uroczystość zaślubin jego pierworodnej córki odbędzie się w Stanach Zjednoczonych.

- Nie będzie na nim rodziny z Polski, tylko nasi przyjaciele i znajomi z USA. Już zarezerwowałem miejsce i wszystko jest załatwione. Córka ma od ponad roku gotową sukienkę ślubną, musiała tylko dokonać lekkich poprawek - zdradził Tomasz Adamek.

Bokser na tę okazję wynajął prawdziwy zamek z XIX wieku. Wesele Roksany odbędzie się 1 maja 2021 roku  w The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey, a bawić ma się na nim około 200 osób.

- Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem, tylko że Roksana będzie miała ślub jak z bajki - podkreślił bokser.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Trzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydował

  • Prezydent nakazał opuścić flagę do połowy masztu w hołdzie m.in. zmarłych lekarzy i ratowników

  • Lekarka pokazała genialny sposób na noszenie maseczki

Źródło: RMF 24/Plejada/Twitter

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Przemysław Czarnek

Wiadomości

"Gdybym był Holecką, klęknąłbym przed panem i się modlił". Mazurek do Czarnka w RMF

Czytaj więcej >
Dzieci nie żyją

Wiadomości

5-letni chłopiec i jego 2-letnia siostrzyczka nie żyją. Zjedli trujący owoc

Czytaj więcej >

Wiadomości

Dymisja w rządzie Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
maseczki

Wiadomości

Wiceminister zdrowia: "Maseczki zostaną na zawsze"

Czytaj więcej >
Sondaż: Polacy chcą dymisji Episkopatu w związku z aferami pedofilskimi wśród księży i tuszowania molestowania seksualnego

Wiadomości

Polacy po skandalach pedofilskich chcą dymisji polskiego Episkopatu

Czytaj więcej >
MEiN podał, ile szkół pracuje w trybie zdalnym. To mniejszość

Wiadomości

MEiN: Najnowsze dane dotyczące nauki zdalnej

Czytaj więcej >