Goniec.pl
dzieci ma dużo

instagram.com/maxinelee_y

Ma 30 lat i 9 dzieci. Pierwsze z nich urodziło się dwa lata temu

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Dom Maxine Young jest wypełniony dziećmi. Choć kobieta ma tylko 30-lat, już jest szczęśliwą matką 9 pociech. Jednak nie to jest najbardziej zaskakujące. Pierwszy maluch urodził się zaledwie 2 lata temu. Obecnie kobieta ma już ogromną rodzinę, choć wcześniej miała poważne problemy z zajściem w ciążę.

Wiele kobiet z biegiem lat zaczyna się zastanawiać nad posiadaniem dzieci. Nie każdy decyduje się na rodzicielstwo, jednak osoby, które jednak widzą się w roli ojców i matek, zazwyczaj chcą przywitać swoje pociechy na świecie w młodym wieku. Niestety nie wszystkim się udaje.

Dzieci wymagają wiele uwagi i zaangażowania, dlatego często pary wolą być młodymi rodzicami. Niestety coraz więcej osób ma problemy z płodnością. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Światową Organizację Zdrowia takie kłopoty ma już od 10 do 12 procent populacji w krajach najbardziej uprzemysłowionych.

Młoda kobieta przez długi czas nie mogła mieć dzieci

Zaraz po ślubie Maxine Young chciała mieć dzieci. Młoda kobieta wyszła za mąż 4 lata temu. Jednak mimo długich starań nie mogła zajść w ciążę. Wraz z mężem próbowała korzystać z różnych form pomocy, jednak nie przynosiły one efektów. Postanowili znaleźć inny sposób.

Gdy większość metod zawiodło, Maxine Young i jej partner podjęli ważną decyzję. Para zdecydowała się na adopcję. W dodatku młode małżeństwo postanowiło od razu adoptować nie jedno, ale czwórkę maluchów.

[EMBED-243]

I tak Maxine została mamą 4-letniego Elliota, 4-letniego Connora, 5-letniej Parker oraz 8-letniego Aidena. Wreszcie mogła cieszyć się rodzicielstwem, a w jej domu pojawiło się mnóstwo życia. Nie wiedziała jednak, że to dopiero początek.

W domu Maxine pojawiało się coraz więcej dzieci

Maxine z radością patrzyła, jak dorastają jej adoptowane dzieci. Życie rodziny ponownie zmieniło się po wizycie u lekarza. Wówczas młoda już mama dowiedziała się, że zaszła w ciążę i będzie miała swoje pierwsze biologiczne dziecko.

Na świat przyszedł Henry, który stał się częścią wesołej gromadki. Młodzi rodzice mieli już 5 dzieci. Dla kobiety, która przez długi czas nie mogła zajść w ciążę, było to ogromne szczęście. Nie wszyscy mogą liczyć na taką odmianę losu.

To jednak nie koniec niespodzianek. Rok temu Maxine otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg. Okazało się, że ponownie zaszła w ciążę. Choć wcześniej wydawało się to niemożliwe, tym razem spodziewała się więcej niż jednego dziecka.

Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych rodzina powiększyła się o czworaczki. Maxine urodziła w ubiegłym roku Theo, Cecillię, Silasa i Becka. 30-letnia kobieta została matką łącznie 9 dzieci. Ich losy możemy śledzić na Instagramie Maxine Young.

[EMBED-827]

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy; Instagram

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >