Goniec.pl

KMP Lublin

Lublin. Samobójstwo na trasie S-19. Kobieta rzuciła się z wiaduktu

25 Października 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Samobójstwo na obwodnicy Lublina. Kobieta we wtorek przed południem skoczyła z wiaduktu nad drogą S-19. - Trwa ustalanie dokładnej tożsamości denatki - przekazał nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Lublin. Rozpędzone samochody na trasie S-19 musiały silnie hamować. Powodem była kobieta, która chwilę przed tragedią znalazła się na wiadukcie nad drogą.

- Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci z Bełżyc otrzymali dzisiaj około godziny 10:20 - poinformował w oficjalnym komunikacie nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Rzecznik lublińskich policjantów podkreślił, że na miejscu dramatu pojawili się nie tylko policjanci oraz prokurator. Wezwano specjalistów z zakresu kryminalistyki.

Samobójstwo nad obwodnicą Lublina, kobieta skoczyła z wiaduktu

Jeden z kierowców jadący dziś trasą S-19 przeżył szok, gdy nagle pod kołami jego samochodu znalazła się kobieta. Pieszy nie miał prawa spacerować bokiem jezdni. Nieznana jeszcze osoba chciała mieć pewność, że jej życie się zakończy?

Wszystko na to wskazuje. - Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kobieta skoczyła z wiaduktu w Konopnicy nad drogą ekspresową S-19. W wyniku zdarzenia poszkodowana poniosła śmierć na miejscu - przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski. Kobieta zginęła na miejscu. Nie było szans na jej uratowanie.

Lublin: kobieta skoczyła z wiaduktu nad trasą S-19. Fot.: GDDKiA Lublin
Lublin: kobieta skoczyła z wiaduktu nad trasą S-19. Fot.: GDDKiA Lublin

Kierowcy musieli przygotować się na utrudnienia. - Zablokowany jest prawy pas jezdni w kier. Rzeszowa, na wysokości Uniszowic, pomiędzy węzłem #Lublin Szerokie a w. Lublin Węglin. Prosimy o ostrożną jazdę - zaapelowała GDDKiA z Lublina.

Popularna i uczęszczana trasa nie została zamknięta całkowicie, jednak zwężenie, gdzie pracowali technicy i policja wymagało zdjęcia nogi z gazu. Sprawa ma na razie wiele znaków zapytania.

Nie wiedzą jeszcze, kim jest zmarła

Najważniejszym pytaniem, na jakie muszą odpowiedzieć śledczy jest to, kim jest zmarła kobieta. Jedynie jej płeć nie budzi wątpliwości. - Ciało zabezpieczono na sekcję zwłok. Trwa ustalanie dokładnej tożsamości denatki - potwierdził rzecznik policji z Lublina. Samobójstwo jest obecnie głównym scenariuszem śledczych zaangażowanych w sprawę.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności zamachu samobójczego, do którego doszło dziś przed południem. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kobieta sama skoczyła z wiaduktu nad drogą S-19 - wyjaśnił nadkom. Kamil Gołębiowski.

Masz myśli samobójcze? Nie bój się prosić o pomoc

Nie ma problemów nie do rozwiązania i chociaż czasem wymaga to czasu i wysiłku, to życie każdego człowieka jest tego warte. Masz problemy psychiczne? Nie jesteś sam. Wiele osób tylko czeka na to, by ci pomóc.

Gdzie szukać pomocy? Wiele wartościowych wiadomości znajdziesz na "Forum Przeciwko Depresji". Jeśli jesteś dorosłą osobą w kryzysie emocjonalnym, możesz zadzwonić na specjalny telefon zaufania (tel. 116 123). Połączenie jest bezpłatne, a infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 14-22.

Sięgnięcie po wsparcie jest aktem odwagi i wielkiej siły. Oto lista miejsc, gdzie otrzymasz pomoc:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji: tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00),

  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: tel. 116 111,

  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania: tel. 22 484 88 01 (dyżury psychologów w różnych godzinach),

  • Bezpłatna linia wsparcia dla osób po stracie bliskich: tel. 0 800 108 108 (poniedziałek-piątek od 14.00 do 20.00),

  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?

  • Na co pomaga neo-angin? Sprawdź

  • Dodatek osłonowy. Ostatnie dni na złożenie wniosku o wypłatę pieniędzy. Możesz zyskać prawie 1,5 tys. zł

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Nastolatek bez opamiętania bił i kopał szefa straży miejskiej. Nikt nie pomógł
Czytaj więcej >

Polska

Ulga mieszkaniowa może cię zaskoczyć, warto o tym pamiętać. Rozliczysz się z podatku i zyskasz sporo pieniędzy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]