Goniec.pl
Policja zastała w mieszkaniu makabryczny widok

Pixabay.com 4711018

Łódzkie: nie żyje kobieta. Konkubent został zatrzymany

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

42-letni mieszkaniec Łodzi poinformował policjantów, że jego partnerka nie żyje. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali w mieszkaniu kobiety makabryczny widok. Mężczyzna twierdził, że nie ma pojęcia, co się tam stało. Wkrótce na jaw wyszła cała prawda, a 42-latek usłyszał zarzut zabójstwa.

Policjanci zastali w mieszkaniu zwłoki kobiety, która została ugodzona nożem. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo i szybko ustalili przebieg zdarzeń. 42-letni konkubent denatki został oskarżony o zabójstwo kobiety, choć początkowo twierdził, że nie ma pojęcia, jak doszło do jej śmierci.

Policjanci zastali w mieszkaniu kobiety koszmarny widok

Zgłoszenie o śmierci mieszkanki Łodzi wpłynęło do służb 26 maja 2021 roku w godzinach porannych. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol, a funkcjonariusze po wejściu do mieszkania przy  al. Piłsudskiego w Łodzi zastali makabryczny widok.

Funkcjonariusze odkryli w lokalu zakrwawione zwłoki kobiety. Służby wezwał 42-letni konkubent denatki, który twierdził, że nie ma pojęcia, jak doszło do jej śmierci. Po wstępnych oględzinach ciała ustalono, że kobieta została śmiertelnie raniona nożem. Śledczy rozpoczęli poszukiwania śladów w mieszkaniu.

Policjanci dopatrzyli się licznych śladów, wskazujących na to, że do śmierci kobiety przyczyniła się inna osoba. Na miejsce wezwano specjalistyczną grupę policyjną, która pod nadzorem prokuratora prowadziła dalsze czynności dochodzeniowe.

W mieszkaniu i na ciele ofiary zabezpieczono odkryte ślady i niedługo później śledczy ustalili wstępną wersję wydarzeń. Chwilę później na jaw wyszła potworna prawda.

- 42-letni konkubent ofiary podczas rozpytania najpierw twierdził, że nie wie, co się stało, później jednak przyznał się policjantom, że to on kilkakrotnie ugodził konkubinę nożem, po czym zadzwonił na numer alarmowy - przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

42-letni mieszkaniec Łodzi był już wcześniej notowany. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy wystarczył, by mężczyzna usłyszał zrzut zabójstwa swojej partnerki.

- Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - przekazali łódzcy policjanci.

Sprawę prowadzą obecnie śledczy z VI Komisariatu Policji w Łodzi. Konkubent kobiety przyznał się do zarzucanych mu czynów i został tymczasowo aresztowany.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >