Goniec.pl

materiały policyjne

Łódzka policja szuka podejrzanego o gwałt na nieletniej od sierpnia 2019 roku

2 Listopada 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Od sierpnia 2019 roku policja w Łodzi nie może znaleźć około 30-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany w sprawie gwałtu na nieletniej. Policjanci proszą o pomoc.

Około 30-letni mężczyzna mierzący około 185 cm wzrostu. Ma średnią budowę ciała, regularny kontur twarzy oraz ciemne, kręcone włosy. W rysopisie policja podaje, że może on nosić je częściowo przykryte kapturem.

Poszukiwany od 2019 roku podejrzany wymyka się stróżom prawa. Dwa lata temu w sierpniu miał dopuścić się gwałtu na nieletniej dziewczynce.

Policja szuka 30-latka podejrzanego o gwałt na młodej dziewczynce

W sierpniu 2019 roku w Łodzi doszło do napaści seksualnej. Ofiarą była nieletnia dziewczyna. Sprawcą ma być poszukiwany 30-latek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jego personalia nie są znane. Łódzcy policjanci przypominają sprawę i opublikowali rysopis poszukiwanego. W momencie zdarzenia miał kilkudniowy zarost i ubrany był w szare spodnie oraz czarną bluzę z kapturem.

Rysopis poszukiwanego przez policję 30-latka
Rysopis poszukiwanego przez policję 30-latka

Źródło: materiały policyjne

Znasz go? Zadzwoń na policję

Od ponad dwóch lat sprawca napaści seksualnej pozostaje bezkarny. Łódzcy policjanci proszą o pomoc każdego, kto może wnieść do sprawy z sierpnia 2019 roku nowe informacje.

Wiesz coś w tej sprawie? Zgłoś się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Skontaktować można się osobiście. Nie trzeba jednak wychodzić z domu. Policja informuje, że wiadomości na temat poszukiwanego 30-latka przekazywać można również telefonicznie (nr. telefonu 47 841 48 35, 47 841 12 00) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Całodobowo działa natomiast telefon dyżurnego jednostki: 47 841 22 50. Osoby posiadające istotne informacje korzystać mogą również z numeru alarmowego 112.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl Źródło: policja, rmf24.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Fryzjerka otrzymała 304 tys. zł zasiłku. ZUS chciał ją pozbawić tej kwoty, ale przedsiębiorczyni wygrała w sądzie
Czytaj więcej >

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]