Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Dotyczyła Jarosława Kaczyńskiego
Irmina Jach
Irmina Jach 08.01.2022 10:43

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Dotyczyła Jarosława Kaczyńskiego

Jacow
YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/East News/Andrzej Iwanczuk/Reporter

Krzysztof Jackowski podzielił się z obserwatorami nową wizją. Tym razem mówił między innymi o przyszłości Unii Europejskiej i konsekwencjach działań Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem jasnowidza "rząd straci jakąkolwiek siłę".

Krzysztof Jackowski był gościem programu "Dzień dobry TVN". Jasnowidz, zapytany między innymi o przyszłość Unii Europejskiej, skrytykował działania polskiego rządu. - Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę, w moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy - ocenił.

Krzysztof Jackowski skrytykował działania rządu Prawa i Sprawiedliwości

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że Unia Europejska wkrótce podejmie poważną decyzję dotyczącą Polski. Jego zdaniem będzie dotyczyła ona "jakiegoś zawieszenia". - Mam nadzieję, że nie wykluczenie Polski z UE. Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe - dodał.

Jasnowidz zdradził także, co - jego zdaniem - czeka polityków Prawa i Sprawiedliwości. Zaznaczył, że "zła polityka" prowadzona przez rząd odbije się na stosunkach Polski z Unią Europejską, a "rząd straci jakąkolwiek siłę".

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Prawo i Sprawiedliwości zrzuci z siebie władzę w pewnym momencie. Proszę zwrócić uwagę, że Polski Ład jest na kolanie pisany, to jest wszystko robione na szybko. Mam wrażenie, że robi coś, co nie służy Europie, co być może służyło Stanom Zjednoczonym, ale Stany tak jakby inną opcję sobie obrały - podkreślił.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: "Dzień dobry TVN"