Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Kobiety zabrały głos ws. Kaczyńskiego i Tuska. Wymowne reakcje
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 16.02.2024 11:19

Kobiety zabrały głos ws. Kaczyńskiego i Tuska. Wymowne reakcje

kobieta jarosław kaczyński donald tusk
goniec.pl, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News, Pawel Wodzynski/East News

Walentynki już za nami, ale to wcale nie oznacza, że następna okazja do wręczenia komuś miłego listu nastąpi dopiero za rok. W związku z wyjątkową okazją mieszkanki Warszawy zostały zapytane o to, komu dałyby walentynkę. Czy wręczyłyby ją Donaldowi Tuskowi, a może Jarosławowi Kaczyńskiemu? Odpowiedzi kobiet mogą zaskoczyć. 

Polki wręczają walentynki politykom. Kogo wybrały?

Eryk Błaszczak w kolejnym wydaniu „Sondy Polskiej” zwrócił się tym razem z pytaniem wyłącznie do kobiet. Komu Polki wręczyłyby Walentynkę – Jarosławowi Kaczyńskiemu czy Donaldowi Tuskowi? Co ciekawe, zdecydowana większość respondentek nie miała żadnego problemu z wskazaniem swojego „ulubieńca”. W kierunku obu panów padły także mocne słowa. 

Seniorzy powinni uważać. Można stracić część emerytury, chodzi o limity

Polki wydały osąd w sprawie Donalda Tuska

Wśród pytanych pojawiło się wiele fanek premiera. Respondentki stwierdzały, że jest to “super facet”. Jakie życzenia miały dla Donalda Tuska?

Życzę mu jak najwięcej szczęścia w polityce – powiedziała jednak z pytanych. 

Jak się okazuje, kobiety sympatyzujące z Donaldem Tuskiem w swoich życzeniach głównie skupiły się na jego sukcesach zawodowych. Niektóre chciałyby, żeby ten jednak nieco przyśpieszył swoje działania na fotelu premiera. 

Żeby działał tak dalej, tylko szybciej – życzyła kolejna z kobiet. 

Polki szczerze o Jarosławie Kaczyńskim. „Najlepszy na świecie”

Kobiety chętnie również wręczały walentynki Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jedna natomiast wzbraniała się od takiego czynu tłumacząc, iż jest „mężatką, niestety”. Co kobiety napisałyby w liście do prezesa PiS?

Że jest najlepszym człowiekiem na świecie – powiedziała jedna z kobiet, po czym zapewniła, że mogłaby wyznać prezesowi PiS miłość – Jest przenajświętszym człowiekiem, który dla Polski zrobił bardzo dużo – podsumowała.

Nie cierpię tego gościa – odpowiedziała kolejna. 

Niektóre kobiety życzyły Jarosławowi Kaczyńskiemu politycznej emerytury, tłumacząc, że prezes mówi „od rzeczy”. Jedna z pytanych stwierdziła, że jego zachowanie to „wstyd”. 

Ten to kłamczuch, stary kawaler – stwierdziła kobieta, która końcowo nie zdecydowała się na wręczenie miłego listu żadnemu z polityków. 

Pojawiły się także chęci przekazania walentynki do obu polityków. Jedna z kobiet bez zawahania stwierdziła, że politykom dobrze zrobiłaby większa doza miłości. Podsumowała, że jej „nigdy nie jest za dużo”.

Źródło: Goniec.pl