Goniec.pl
Jan Bielecki/East News

Jan Bielecki/East News

Katarzyna Skrzynecka przekazała smutne informacje. Jest w żałobie, zmarł jej ukochany ojciec

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o śmierci swojego ojca, Włodzimierza Skrzyneckiego. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że jedną z najważniejszych wartości jest dla niej udane życie rodzinne, a jej tata był dla niej szczególnie bliski. Aktorka pożegnała go w emocjonalnym wpisie na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na polskiej scenie show-biznesu. Ceniona aktorka już od wielu lat podkreśla, że rodzina ma dla niej szczególne znaczenie. Szczęśliwa żona Marcina Łopuckiego, a także spełniona matka Alikii na każdym kroku dba, aby szczęście rodzinne stało na odpowiednim poziomie.

Screen Youtube / Magazyn Viva

Monika Miller wciąż walczy z ciężką chorobą. Zdradziła szczegóły, pojawiły się komplikacje

CZYTAJ DALEJ

Oprócz stworzenia idealnej rodzinny, Katarzyna Skrzynecka jest kobietą wielu talentów. Była gwiazdą wielu polskich filmów, a także z powodzeniem odnajduje się na deskach teatru. Jak się okazuje, jest również znakomitą wokalistką, a swoje możliwości zaprezentowała w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którego jest jurorem.

Aktorka wielokrotnie zaznaczała, że szczególne miejsce w jej sercu zajmowali rodzice. Jej mama odeszła w 2008 roku, a w sobotę 25 czerwca przekazała swoim fanom druzgocące informacje na temat swojego ojca. W jednym z postów na Instagramie wyjaśniła, dlaczego tak długo nie udzielała się w mediach społecznościowych.

- Czasem mnie tu nie ma. Bo nie trzeba zawsze tu "być". Widocznie mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce. - Z Tatulem, z którym byłam do końca... 18 czerwca - przekazała aktorka, potwierdzając, że tydzień temu zmarł jej ukochany tata.

Celebrytka zamieściła również wspólne zdjęcie rodziców, które opatrzyła wyjątkowym opisem. - Są już razem - napisała Skrzynecka pod załączonym zdjęciem, przedstawiających roztańczoną parę - jej rodziców.

Aktorka wspomniała w poście wszystkie bliskie osoby, które już odeszły. Widać, że śmierć taty była dla niej niezwykle bolesną stratą.

- Są już razem… Tatul… Mama… Stryj – ukochany brat bliźniak. Nie napiszę nic więcej, bo to, co najważniejsze, mówi się swoim bliskim, z serca w serce, z oczu w oczy, z serca i czułych myśli do nieba, a oni i tak to słyszą i wiedzą, a nie na social mediach. Tatul kochał przyrodę, piękne chmury, krajobrazy, ptaki, serdeczny uśmiech, zgodę, pokorę życia, pogodę ducha, zdrowy styl życia, muzykę klasyczną, wycieczki rowerowe, ballady na jazzową trąbkę i nas, najbardziej na świecie – napisała. Gwiazda Polsatu przyznała, że do ostatnich chwil czuwała przy ukochanym ojcu.

Pod zdjęciem od razu zaroiło się od kondolencji nie tylko od kolegów i koleżanek z branży, ale również zwykłych internautów. Również i nasza redakcja przesyła najszczersze wyrazy współczucia.

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski pławi się w dobrobycie. Tak mieszka i żyje prezenter TVP

Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Plotki wokół jego romansu z Katarzyną Cichopek nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Wnuczka Leszka Millera walczy z nieuleczalną chorobą. Usłyszała diagnozę. „Zaczęły się problemy z oddychaniem”

  • Andrzej Łapicki ożenił się z młodszą o 60 lat. Zaskakujące, co zrobiła tuż po jego śmierci

  • Rekordowa podwyżka emerytur. Seniorzy mogą już zacierać ręce, ujawniono, co rząd szykuje

Źródło: Goniec.pl

Piotr DutkaAutor

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pdutka1997@gmail.com

Podobne artykuły

Wypłata 14. emerytury jeszcze w sierpniu, dodatkowe pieniądze trafią do seniorów w różnych terminach

Wiadomości

PGG podnosi już ceny węgla o nawet 40 proc. Co z rządowymi dopłatami?

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Wlk. Brytania: Fatalna pomyłka w szpitalu. Nie żyje 36-letni pacjent

Czytaj więcej >

Wiadomości

Niemcy przebadali pierwsze próbki z Odry. Co wykryto w wodzie?

Czytaj więcej >
IMAGO/Winfried Mausolf/Imago Stock and People/East News

Wiadomości

Już nie tylko Odra i Ner. W niemieckiej rzece znaleziono setki martwych ryb

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Wiadomości

Masz prawo jazdy? Bądź gotowy na obowiązkową wymianę dokumentu, znamy termin i koszty

Czytaj więcej >

Wiadomości

Tragedia w województwie łódzkim. BMW zderzyło się z motorowerem. Nie żyje dwóch nastolatków

Czytaj więcej >