Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Karetka wiozła rannych z wypadku pod Garwolinem. Zderzyła się z autem i wpadła do rowu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.08.2023 12:03

Karetka wiozła rannych z wypadku pod Garwolinem. Zderzyła się z autem i wpadła do rowu

wypadek
Policja Mazowiecka

Dzisiaj 23 sierpnia nad ranem w okolicy Garwolina doszło do wypadku z udziałem busa, którym podróżowało 10 osób. Tuż po tym zdarzeniu, karetka wioząca rannych z tego wypadku zderzyła się z osobówką, wpadła do rowu i przewróciła na bok. Poszkodowane zostały trzy osoby, które zabrał inny ambulans.

Dwa niebezpieczne wypadki w okolicy Garwolina

23 sierpnia nad ranem, tuż po godzinie 6:00, w Potasznikach na Mazowszu, na DK17 doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku ciężarówki oraz busa. W wyniku zderzenia bus dachował. Podróżowało nim łącznie dziesięć osób.

Czterech najbardziej poszkodowanych uczestników zdarzenia zabrano do szpitala, w tym jedną śmigłowcem LPR. Ranni byli przytomni. Mieli między innymi obrażenia kończyn. 

Nieoficjalne: policja wie, kim jest przechodzień ze sprawy Patryka Perettiego

Kolejny wypadek w Garwolinie. Trzy osoby poszkodowane

Niestety to nie było ostatnie groźne zdarzenie drogowe w okolicy. W czasie przewożenia dwóch rannych w poprzednim wypadku w Garwolinie jadąca na sygnale karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym. Poszkodowane zostały 3 osoby. 

Trwają ustalenia przyczyny obu wypadków. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana.

Karetka wpadła do rowu

Karetka jadąca z Garwolina zderzyła się z samochodem osobowym marki seat i wypadła do rowu. Osobówka z kolei zawisła nad rowem.

- Doszło do zderzenia karetki przewożącej dwie osoby poszkodowane w wypadku na trasie S17 z samochodem osobowym. Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby: dwie z karetki i kierowca auta - poinformował po godzinie 10.00 mł. bryg. Tomasz Biernacki ze straży pożarnej w Garwolinie.