Goniec.pl > Wiadomości > Kaja Godek urodziła, znamy płeć noworodka. Które to już dziecko?
Irmina Jach
Irmina Jach 17.06.2022 08:04

Kaja Godek urodziła, znamy płeć noworodka. Które to już dziecko?

Kaja Godek
Facebook/Kaja Urszula Godek

Kaja Godek urodziła. Znana aktywistka antyaborcyjna zamieściła w sieci zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem i podziękowała lekarzom oraz osobom, które wspierały ją podczas ciąży. Do tej pory była matką dwóch dziewczynek i chłopca.

Kaja Godek od lat zasiada w zarządzie Fundacji Życie i Rodzina. Zasłynęła ze swojej działalności antyaborcyjnej. Pełniła funkcję pełnomocniczki Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Aborcji", w 2015 roku zainicjowała projekt "Zatrzymaj aborcję".

Kaja Godek urodziła. Które to dziecko?

Fundacja Życie i Rodzina Kai Godek ma na swoim koncie również projekt ustawy "Stop LGBT". Jego celem był zakaz organizacji Marszów Równości w Polsce oraz "propagowania innych związków niż kobiety i mężczyzny". Pomysł aktywistki antyaborcyjnej to seans nienawiści, dyskryminacji, manipulacji i oszczerstw skierowanych wobec innych osób.

Kaja Godek, z Bogiem na ustach, szerzy szkodliwe społecznie poglądy, które wyrastają wyłącznie z jej osobistej perspektywy i doświadczeń. Przypomnijmy, że po śmierci 30-letniej kobiety, która odeszła z powodu sepsy, gdy odmówiono jej aborcji, aktywistka nie szczędziła słów, które oburzyły niemal wszystkich Polaków.

- Jeśli ktokolwiek usprawiedliwiał brak ratowania życia pacjentki delegalizacją aborcji eugenicznej, to winne są środowiska feministyczne - pisała w mediach społecznościowych. Zdaniem Kai Godek lekarze zaprzestali działań przez feministki, a nie przez kontrowersyjny wyrok Trybunału Konstytucyjnego z października ubiegłego roku.

Prywatnie Kaja Godek jest matką kilkorga dzieci. Starszy syn aktywistki ma zespół Downa. - Kocham Cię, Synku, i strasznie się cieszę! Właśnie zaczął się pierwszy dzień, gdy w Polsce nie wolno zabijać takich dzieci jak Ty - pisała na Facebooku po wyroku TK.

Podczas procesu sądowego w Szczecinie, który odbył się w ubiegłym roku, wyszło na jaw, że Kaja Godek jest w czwartej ciąży. Aktywistka antyaborcyjna pozowała wówczas do zdjęć w eleganckiej kreacji, ze sporym już brzuszkiem.

Kaja Godek urodziła. Jakiej płci jest dziecko?

Wczoraj w mediach społecznościowych Kaja Godek opublikowała zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem. Okazuje się, że aktywistka, która jest już matką dwóch córek i syna, powitała na świecie kolejnego chłopca.

-  Już! Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi i uczymy się, jak to jest w składzie 2+4! Starsze rodzeństwo zachwycone i pomaga, jak tylko może - oznajmiła światu Kaja Godek. We wpisie podziękowała także lekarzom oraz innym osobom, które ją wspierały.

Do narodzin prawdopodobnie doszło wcześniej, ale dopiero teraz aktywistka postanowiła podzielić się informacją o poczęciu dziecka ze światem. Sądząc po ubraniach, fotografia została wykonana w domowym zaciszu. Gratulujecie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Kaja Godek