Goniec.pl > Życie > Fatalne wieści dla klientów Biedronki. Zostało naprawdę niewiele czasu
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 14.11.2023 13:36

Fatalne wieści dla klientów Biedronki. Zostało naprawdę niewiele czasu

Biedronka sklep
Marek BAZAK/East News

Fatalna wiadomość dla fanów Gangu Mocniaków Biedronki. To już dosłownie ostatnie dni na kolekcjonowanie podczas zakupów naklejek, które później można wymieniać na ulubione pluszaki. Przy okazji dyskont zamierza wyłączyć też funkcję karty “Twoja Biedronka” i aplikacji, dzięki którym szybciej wzbogacamy się o nowe wlepki. Jak wygląda dokładny harmonogram?

Zmierzch akcji "Gang Mocniaków"

Gang Mocniaków, podobnie jak i inne gangi Biedronki, z miejsca podbił serca klientów, a zwłaszcza tych najmłodszych. Jedenaście sympatycznych pluszaków: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Parówka Patrycja, Awokado Adaś i Krem Krzyś jest z nami już od końca sierpnia, a to oznacza, że wkrótce będziemy musieli się z nimi pożegnać.

Połowa listopada to już naprawdę ostatni dzwonek, by uzbierać podczas zakupów kolejne, cenne naklejki, a później dostać za nie wymarzoną przytulankę. Przypomnijmy zatem, że ta należy nam się za darmo w zamian za 60 wlepek, lub też za 24,99 zł i 30 naklejek. Oprócz tego, każdy członek Gangu Mocniaków wart jest 49,99 zł. Po co jednak płacić, skoro pożądane przytulanki można mieć w nagrodę za robienie codziennych zakupów? Jeśli brakuje ci kilku naklejek, na działanie zostało wyjątkowo mało czasu.

Jarosław Kaczyński przyłapany. Zrobił to podczas wystąpienia Mateusza Morawieckiego

Biedronka kończy rozdawanie naklejek

Kalendarz jest nieubłagany i mówi jasno, że fani Gangu Mocniaków czas na gromadzenie upragnionych naklejek mają tylko do 18 listopada. Po tym terminie wlepek nie dostaniemy już w sklepach, a dodatkowo wyłączone zostaną funkcje w “Mojej Biedronce” i aplikacji, dzięki którym szybciej możemy wzbogacić się o Mocniaka.

Przy okazji warto też zwrócić uwagę na samą strategię, gdyż w trakcie jednych zakupów za 69 zł możemy dostać maksymalnie 6 naklejek, przy czym ogólnie za jedne zakupy - nie więcej niż 60 naklejek.

ZOBACZ: Biedronka zaszalała. Od poniedziałku do sklepów ustawią się tłumy

Same zabawki do odebrania w sklepach będą do soboty 2 grudnia i do tego czasu dostępne mają być również książki towarzyszące akcji. W trwającej właśnie edycji jest ich pięć. Każda zawiera ciekawą opowieść edukacyjną czy też ciekawostkę dotyczącą zdrowego trybu życia. Taka książka warta jest 15 naklejek, ale kupić można ją również za 14,99 zł.

Jak otrzymać dodatkowe naklejki?

W kolekcjonowaniu naklejek pomocna jest karta “Moja Biedronka”, dzięki której przy zakupach za 69 zł możemy otrzymać dodatkową wlepkę. Podobny bonus należy się za poprawne rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronki.

ZOBACZ: Afera o kalafiora w Biedronce. “Następnym razem wezmę nóż”

Kod uprawniający do dostępu do quizu otrzymają użytkownicy karty Moja Biedronka po dokonaniu zakupów za 69 zł zrealizowanych z użyciem karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka.

Źródło: Fakt

Tagi: Biedronka