Goniec.pl > Wiadomości > Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat. Zaginęły dziewczynki
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 06.05.2021 15:03

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat. Zaginęły dziewczynki

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Urząd Miasta Bydgoszczy - Wydział Zarządzania Kryzysowego

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego potwierdziło informacje o zaginięciu dwóch nastoletnich mieszkanek. W piątek 16 kwietnia Zuzanna i Wiktoria wyszły z domu w nieznanym kierunku i do teraz nie wróciły. Nastolatki nie nawiązały kontaktu z rodzicami, którzy zaapelowali o pomoc.

Z relacji przekazanej przez Centrum Zarządzania Kryzysowego wynika, że Wiktoria i Zuzanna przed zniknięciem pokłóciły się z rodzicami. Następnie nastolatki postanowiły opuścić dom i oddalić się w nieznanym kierunku.

Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o zaginięciu sióstr

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Centrum Zarządzania Kryzysowego Zuzanna i Wiktoria Szindler wyszły z rodzinnego domu około godziny 11:00. Wiadomość została już zgłoszona policji.

Rozpoczęło się już poszukiwanie 14-letnich sióstr. Urząd miasta przekazał opis zaginionych nastolatek. Urzędnicy wraz z rodzicami poprosili o pomoc lokalną społeczność.

[EMBED-244]

Zaginiona Wiktoria mierzy 164 centymetry i jest szczupłej budowy ciała. Dziewczyna ma oczy koloru niebieskiego oraz blond włosy, które sięgają jej do ramion.

W dniu, w którym nastolatka samowolnie wyszła z domu, miała na sobie czarną kurtkę zimową i przetarte dżinsy w kolorze granatowym.

Centrum Zarządzania Kryzysowego prosi o kontakt

W mediach pojawił się też opis Zuzanny, który opublikowało Centrum Zarządzania Kryzysowego. Dziewczyna – jak jej siostra – również ma 14 lat.

Zaginiona mierzy 164 centymetry, ma normalną budowę ciała oraz oczy w kolorze brązowym. Zuzanna ma proste brązowo-czarne włosy za ramiona.

W dniu, w którym zaginęła, dziewczyna miała na sobie czarną kurtkę zimową oraz białe buty sportowe.

Każdy, kto może pomóc ustalić miejsce, w którym przebywają Zuzanna i Wiktoria Szindler, proszony jest o skontaktowanie się z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie. Dzwonić należy pod numer: 47-751-13-59 lub alarmowy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: