Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Biedronka od poniedziałku ma dla klientów wyjątkową ofertę
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 25.02.2024 17:16

Biedronka od poniedziałku ma dla klientów wyjątkową ofertę

szyld biedronka
Iberion

Już od poniedziałku 29 lutego w sklepach sieci Biedronka ruszą nowe promocje. Klienci będą mieli z czego wybierać. Obniżki cen obejmą m.in. artykuły mięsne i słodycze, a także odzież. Na jakie produkty w atrakcyjnych cenach warto zwrócić uwagę?

Nowa gazetka Biedronki

Miłośnicy słodyczy z pewnością będą zainteresowani promocją na 825-gramowe opakowanie Nutelli. Od poniedziałku będzie ono w cenie 23,99 zł. Bakalie marki Bakallino (250 g) dostaniemy od jutra za 11,49 zł. Z kolei paczka rodzynek sułtańskich (600 g) dostępna będzie w cenie 8,29 zł.

Przewidziano także znaczne promocje na papiery toaletowe i chemię gospodarczą. Za 4 rolki papieru Renova zapłacimy 12,99 zł. W wybranych sklepach sieci dostać będzie można także papier toaletowy z ekstraktem aloesu Velvet w cenie 24,99 zł (24 rolki). Od poniedziałku kapsułki do prania marki Vizir All in 1 oraz Vizir Platinum Pods kupimy za 39,99 zł za opakowanie. Z kolei proszek Ariel (3,3 kg) kupić będzie można za 49,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE: ZUS wypłaci 1200 zł co miesiąc przez trzy lata. Mało kto o tym wie

Była jedną z głównych twarzy "Wiadomości". Dalej pracuje w TVP

Aktualne promocje w Biedronce

W nowej ofercie Biedronki znaleźć można także akcesoria do domu. Poduszkę ortopedyczną Stresness dostaniemy teraz za 34,99 zł. Tyle samo zapłacimy za komplet pościeli Smukee z mikrofazy.

Sieć sklepów przygotowała znaczne obniżki cen na mięso. Do końca lutego klienci będą mogli kupić m.in. schab wieprzowy bez kości za 12,99 zł. Zniżka wynosi aż 23 procent. W tej samej cenie kupimy łopatkę wieprzową bez kości. Opakowanie mięsa Kraina Wędlin (500 g) objęte zostanie 45-procentową zniżką. Będzie można je kupić za 5,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Podatek od kota. Wiemy, kto będzie musiał zapłacić

Biedronka – promocje na odzież.i elektronikę

W promocji znalazły się także artykuły elektroniczne. Suszarka i prostownica Hoffen kosztować będą 69,90 zł. Smartwatch marki Forever będzie można kupić już za 99 zł. Z kolei myjka ciśnieniowa dostępna będzie za 349 zł. Przy zakupach w Biedronce warto zwrócić uwagę na bieliznę w promocyjnych cenach. Od poniedziałku w sklepach dostępna będzie bielizna marki Umbro. 2-pak bokserek kosztować będzie 34,99 zł, natomiast dwie sztuki fig damskich – 29,99 zł. W promocyjnej ofercie znalazły się także dodatki. Pięć wersji torebek marki Puccini dostępnych będzie w cenie 99 zł. Większe torebki, tzw. shopperki, oraz plecaki, kupić będzie można już za 139 zł