Goniec.pl
Andrzej Duda w programie WPolsce.pl

Twitter.com Tygodnik NIE

Andrzej Duda udzielił wywiadu. W jednej chwili internauci padli ze śmiechu

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Andrzej Duda udzielił wywiadu dla programu WPolsce.pl. Jeden z jego fragmentów sprawił, że wielu Polaków padło ze śmiechu. Posypały się komentarze, a z pewnością wielu internautów już zaczęło tworzyć memy.

Andrzej Duda jest prezydentem, który w Polakach wzbudza bardzo skrajne emocje. Nic więc dziwnego, że gdy część internautów negatywnie nastawiona do głowy państwa usłyszała słowa, które padły z jego ust podczas wywiadu, nie mogli się powstrzymać przed gorzkimi komentarzami.

Andrzej Duda udzielił wywiadu, internauci padli ze śmiechu

- Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej - powiedział Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarką.

- No i nie może być tak, że ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Po prostu musisz, albo umiesz, albo nie umiesz, jak nie umiesz, to znaczy, że się nie nadajesz - dodał chwilę później prezydent.

Nie tylko słowa prezydenta rozbawiły internautów, ale też sposób, w jaki je wypowiadał. Nagranie z tym fragmentem pojawiło się m.in. na profilu Tygodnika NIE na Twitterze. Wiele osób zwraca uwagę na mimikę i gesty towarzyszące wypowiadaniu tych słów. Od razu nasunęły się ciekawe porównania. Zresztą sam podpis filmu brzmi: Największy twardziel w historii kina.

- Jak wstęp do filmu Patryka Vegi - napisał jeden z komentujących.

- Jak mnie się śmiać chce z tego kadru. Pierwszy obrońca RP - napisał kolejny.

- Coach motywacyjny, na którego nie zasługujemy - skomentował wyraźnie ubawiony internauta.

- I ja to szanuję, Pan Prezydent bał się igieł, ale mimo to zacisnął twardo zęby i dał się zaszczepić. Nie ma, że boli. Zimą wszyscy leniuchowali w domach, stoki świeciły pustkami, to wyszedł, zjechał, pokazał, że można, że trzeba dbać o tężyznę fizyczną nawet gdy jest zimno. Wzór - nabija się kolejny.

Andrzej Duda wyraźnie chciał podkreślić, że stanowisko prezydenta wymaga bycia twardym i zapewne był w tym momencie przekonany, że mówi również o sobie. Niektórzy jednak powątpiewają, czy faktycznie nasz prezydent może pochwalić się takimi cechami charakteru.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Dwóch księży odmówiło pochówku Łukasza. Jego matka nagłośniła skandaliczne zachowanie duchownych12 tysięcy złotych na dziecko. Wiadomo, od kiedy mają wypłacać pieniądzeOprawca 11-latka pękł, wyznał, co chciał zrobić z ciałem. Miał ujawnić ostatnie słowa chłopcaJeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.plŹródło: People

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >