Goniec.pl > Wiadomości > 18 minut o Sylwestrze Marzeń. Zaskakujące wydanie "Wiadomości" TVP
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 30.12.2021 07:36

18 minut o Sylwestrze Marzeń. Zaskakujące wydanie "Wiadomości" TVP

Wiadomości TVP
Wiadomości TVP 29.12.2021

Widzowie "Wiadomości" TVP mogli się naprawdę zdziwić. Wydanie serwisu z 29 grudnia nie było podobne do żadnego poprzedniego. Aż 18 minut z około 30-minutowego programu poświęcono bowiem na... promocję Sylwestra Marzeń TVP.

Zazwyczaj w "Wiadomościach" TVP odbiorców wita jeden z prowadzących, który przedstawia pierwszy materiał przygotowany na dany dzień. Dziś było jednak inaczej. Widzowie już na starcie zobaczyli bowiem przebitki z Zakopanego mieszające się z fragmentami teledysku największej gwiazdy tegorocznego Sylwestra Marzeń, czyli Jasona Derulo.

"Wiadomości" TVP niczym reklama Sylwestra Marzeń

Materiał, który praktycznie w całości został poświęcony artyście, trwał około 6 minut i składał się głównie z fragmentów jego piosenek oraz klipów. Pozyskaniem gwiazdy tego formatu na antenie chwalił się również prezes TVP Jacek Kurski. Poza tym kilkukrotnie widzowie zobaczyli krótkie nagranie, na którym Derulo zapraszał na imprezę z publicznym nadawcą.

Około 18-minutowy segment został poprowadzony z Zakopanego przez Michała Adamczyka. Ten oddawał jednak głos reporterom, którzy także przebywają w zimowej stolicy Polski. Zapowiedziane przez nich materiały również dotyczyły Sylwestra z Dwójką oraz innych artystów, którzy się na nim pojawią, czyli między innymi Maryli Rodowicz oraz Zenka Martyniuka.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

18 minut o imprezie TVP

Dwa wspomniane klipy niewiele różniły się od wprowadzenia. Krótkie wypowiedzi przeplatane były teledyskami czy fragmentami występów gwiazd z minionych koncertów sylwestrowych. Pokazano również turystów zebranych w Zakopanem, którzy chwalili pomysł Telewizji Polskiej lub wyliczali nazwiska muzyków, których występów nie mogą się już doczekać.

Ostatecznie, po prawie 2/3 serwisu, Adamczyk oddał głos Edycie Lewandowskiej. Ta, przebywająca w studiu w Warszawie, przeprowadziła resztę programu. Skupiono się w niej m.in. na Polskim Ładzie oraz sytuacji na polsko-białoruskim pasie przygranicznym.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]