Goniec.pl
[II-51]

Materiały Policyjne

Rodzina i policja proszą o pomoc. 16-letnia Joanna od 2 miesięcy jest zaginiona

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Policja już od dwóch miesięcy poszukuje 16-letniej Joanny Gibki, która po raz ostatni była widziana w swoim domu 26 lutego 2021 roku. Nastolatka zostawiła list, a jej rodzina błaga o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Służby zaapelowały do każd

Joanna Gibka z Niechmirowa w gminie Burzenin zaginęła w nocy 26 lutego 2021 roku. Jej bliscy boją się, że dziewczynie grozi niebezpieczeństwo, a łódzka policja już od dwóch miesięcy prowadzi intensywne poszukiwania nastolatki.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach nastolatki

W piątek 26 lutego 2021 roku Joanna Gibka uczestniczyła w zajęciach zdalnych w Liceum Ogólnokształcącym w Złoczewie, do którego uczęszczała. Następnie po południu pojechała na spotkanie ze swoją koleżanką i wieczorem wróciła do domu.

Matka dziewczynki nie przypuszczała, że tego dnia widzi swoją córkę po raz ostatni. Joanna zniknęła z domu około godziny 22:00 i od tego czasu nie dała znaku życia. Bliscy odkryli jednak, że nastolatka zostawiła po sobie list.

16-latka wzięła z domu sporą sumę pieniędzy, jednak nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Rodzina dziewczynki jest zrozpaczona, a jej matka na łamach „Faktu” apelowała publicznie do córki, by ta wróciła do domu. Kobieta obawia się, że jej dziecku może grozić niebezpieczeństwo.

- Wróć do domu. Bardzo cię kochamy. Wszystko będzie dobrze bez względu na to, co się stało. Obiecuję, że nie będziemy krzyczeć. Czekamy na ciebie, córeczko - mówiła w rozmowie z dziennikarzami mama zaginionej dziewczyny.

Służby od dwóch miesięcy prowadzą intensywne poszukiwania zagonionej Joanny, a łódzka policja po raz kolejny zaapelowała o pomoc. Osoby, posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej Joannie proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie.

Informacje można przekazać, dzwoniąc w godz. 06:00 - 22:00 na numer telefonu 47 845 19 50, kontaktując się z całodobowym Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07, albo poprzez telefon alarmowy 112.

Zaginiona Joanna Gibka ma 168 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Nastolatka ma niebieskie oczy, lekko odstające uszy, owalną twarz i garbaty nos. Dziewczyna nosi proste farbowane włosy w kolorze ciemnego blondu i ma charakterystyczny pieprzyk z prawej strony brody.

W dniu zniknięcia 16-latka miała na sobie polarową bluzę koloru czarnego z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony, spodnie typu dres koloru czarnego z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce oraz czarne wiązane trapery z bocznymi zamkami.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

zost

Wiadomości

Nie żyje Zbigniew "Vika" Wróblewski, założyciel kultowego zespołu Vader

Czytaj więcej >

Wiadomości

24-letnia Natalia wyszła na spacer i ślad po niej zaginął. Rodzina prosi o pomoc

Czytaj więcej >

Wiadomości

Jastrzębie-Zdrój: Seria wandalizmów na cmentarzu komunalnym. Policja apeluje do mieszkańców

Czytaj więcej >
Andrzej Duda
Grzegorz Jakubowski/prezydent.pl

Wiadomości

Andrzej Duda: W najbliższym czasie powstanie nowy rodzaj wojsk

Czytaj więcej >

Wiadomości

Niemcy. Gigantyczny karambol na autostradzie. Zderzenie 24 samochodów, jest wielu rannych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Kujawsko-Pomorskie: Próba uprowadzenia ucznia ze szkoły pod Grudziądzem

Czytaj więcej >