Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 16-letni Krzysztof Dymiński zaginął. Mama nastolatka opublikowała apel
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 29.05.2023 12:34

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął. Mama nastolatka opublikowała apel

nastolatek
Facebook.com/Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć

16-letni Krzysztof Dymiński zapadł się pod ziemię. Mama nastolatka opublikowała poruszający apel. Każda wiadomość na temat chłopca może pomóc w ustaleniu, gdzie jest. Policja prowadzi poszukiwania, ale od piątku nikt nie wie, co dzieje się z 16-latkiem z Pogorszewa Kolonii.

Zaginął Krzysztof Dymiński

Krzysztof Dymiński ma 16 lat, mieszka w Pogorzewie Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim. W poniedziałek powinien pojawić się w szkole, ale tego nie zrobił. Rodzina od piątku nie wie, gdzie jest chłopiec.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Mama 16-latka opublikowała przejmujący apel

Zaginął Krzysztof Dymiński. Mama 16-latka opublikowała apel o pomoc w znalezieniu syna. Chłopiec po raz ostatni widziany był w piątek. W dzień mamy wyszedł z domu i na razie do niego nie wrócił. 

16-latek nie nawiązał żadnego kontaktu. Jego telefon pozostaje wyłączony. Policja liczy, że po publikacji zdjęć ktoś rozpozna zaginionego nastolatka i pomoże w dotarciu do niego. Kluczowe jest upewnienie się, że Krzysztof Dymiński jest cały i zdrowy.

- Zaginął mój syn Krzysztof Dymiński. Lat 16. Nie ma znaków szczególnych oprócz aparatu stałego na zębach (górny i dolny łuk). Bardzo prosimy o kontakt gdyby ktoś cokolwiek wiedział. Mój nr 604 944 800 lub na policję - napisała w mediach społecznościowych matka nastolatka.

Poznajesz go? Natychmiast zgłoś się na policję

Krzysztof Dymiński spod Ożarowa Mazowieckiego ma 174 cm wzrostu. Jego włosy są koloru ciemnego blondu i są wyjątkowo bujne. W momencie zaginięcia miał na sobie czarne buty sportowe Diesel oraz ciemne spodnie. Rozpoznajesz chlopca ze zdjęć? Skontaktuj się z najbliższą komendą policji lub zadzwoń na numer alarmowy 112.

Tagi: poszukiwany