Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wiadomości > 14-letnia Anastasiia i 12-letnia Ola przepadły bez śladu. Policja apeluje o pomoc
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 25.06.2023 17:20

14-letnia Anastasiia i 12-letnia Ola przepadły bez śladu. Policja apeluje o pomoc

14-letnia Anastasiia i 12-letnia Ola przepadły bez śladu. Policja apeluje o pomoc
KMP Wrocław

Wrocławscy funkcjonariusze po raz kolejny apelują o pomoc w poszukiwaniach. Jak czytamy w opublikowanym na policyjnej stronie komunikacie, w sobotę 24 czerwca zaginęły dwie nastoletnie dziewczynki. 14-letnia Anastasiia i 12-letnia Ola ostatni raz widziane były w godzinach popołudniowych w miejscu zamieszkania. Każda wiadomość na ich temat może okazać się na wagę złota.

Zaginęły 14- i 12-latka z Wrocławia

Policja ze stolicy Dolnego Śląska znów ma ręce pełne roboty i apeluje o pomoc w poszukiwaniach dwóch nastolatek. Tym razem funkcjonariusze z Komisariatu Wrocław-Psie Pole poszukują 14- i 12-latki, które w sobotę 24 czerwca wyszły z domu i przepadły bez śladu.

Jak podano w opublikowanym komunikacie, zaginione to Anastasiia Belinska oraz jej młodsza koleżanka, Aleksandra Strączek. Obie dziewczynki, ku zmartwieniu najbliższych, od sobotniego popołudnia nie dają znaku życia.

Rysopis poszukiwanych nastolatek

14-letnia Anastasiia Belinska ma ok. 176 cm wzrostu, mocną budowę ciała, długie włosy w ciemnym kolorze oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w zielone spodnie oraz czarną bluzę z dużym, białym napisem.

Z kolei 12-letnia Aleksandra Strączek ma ok. 150 cm wzrostu, drobną budowę ciała, długie, ciemne włosy oraz oczy koloru niebieskiego. Ostatni raz widziano ją w czarnych skarpetkach, klapkach oraz czarnej, rozpinanej bluzie.

Funkcjonariusze liczą na pomoc

Policja prosi wszystkie mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionych osoby o pilny kontakt. Można to zrobić osobiście na Komisariacie Policji Wrocław-Psie Pole lub też dzwoniąc pod nr tel. 47 87 146 05 albo 47 87 145 25.

Źródło: KMP Wrocław

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Wybór Redakcji
długi, przedawnienie długów
Tych długów nie będziesz musiał spłacać. Przedawnią się 31 grudnia 2025 r.
Dyskoteka - zdjęcie poglądowe.
Podlasie. Noc w dyskotece zakończona tragedią. Nie żyje 18-latek
Tajemnicze zaginięcie 16-latki w Świnoujściu. Julia wysłała ostatniego SMS-a i zniknęła
Tajemnicze zaginięcie 16-latki w Świnoujściu. Julia wysłała ostatniego SMS-a i zniknęła
Aleksandra Strączek, policja
Wrocław. Zaginęła 15-latka. Policja prosi o pomoc
Nowe informacje ws. 12-latki podejrzanej o zabó*stwo Danusi
Nowe informacje ws. 12-latki podejrzanej o zabó*stwo Danusi
płyta indukcyjna
[QUIZ] Ile naprawdę wiesz o swoich rachunkach za prąd? Możesz się zdziwić